Voose Kõrtsu päästmine

Harjumaa, Anija vald, Voose, Voose Kõrts

  • Mälestised
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on koost lahti võtta Eesti üks vanimaid puithooneid, arvatavasti Eesti vanim puidust kõrtsuhoone, et säilitada ja konserveerida kõik mis võimalik hilisema ülesehitustöö tarbeks. Voose Kõrtsu tuleb uudne hariduskeskus, mis keskendub eelkõige ajaloole, kasutab ära tänapäeva noortele nii omaseks saanud tehnilisi vahendeid ja on ainulaadne mitte ainult meie lähiümbruses vaid kogu Euroopas. Suur interaktiivne multimeediakeskus oleks suunatud peale õpilaste ka täiskasvanutule ja turistidele, kannab endas ka Eestis elavate vene keelt kõnelevate inimeste ühiskonda integreerumise eesmärki ning elavdab tunduvalt maaelu. Lisaks annab võimaluse atraktiivselt jutustada ja ise vahetult kogeda meie ajalugu, et seeläbi paremini mõista meie praegust olukorda ja ka tulevikusuundi.
Talgutööd Olemasoleva hoone demontaaz, katus + palgist seinad. Kõik tööd toimuvad ehitusfirma Jaagor Grupp juhtimisel ja kontrolli all, inimesed jagatakse rühmadesse ja igal rühmal saab olema oma juht Jaagor Grupi poolt et garanteerida ohutus ja töö efektiivsus.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Tugevad tööriided, jalanõud. Hea tuju.
Talgulistele pakutav Hea tunne ülla eesmärgi täitmisele kaasaaitamise eest. Söök ja pidu hommikuni, elav muusika, avatud puhvet :) Tantsuks mängivad Eesti parimad pillimehed.
Lähem info talguobjekti kohta www.voose.ee
Talgujuht Tanel Talve
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Vene
Kogunemine Voose küla keskel, kõrtsu ees.
Talgukood 10030422
Salvesta kalendrisse