Võivaku tiigi kaldaala suplushooajaks valmis

Viljandimaa, Suure-Jaani vald, Võivaku, Mudiste ja Võivaku külade piirialal Viljandi-Imavere (Tallinna) maantee vahetus läheduses ca 15km enne/peale Viljandit

Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Iga-aastane supluskoha kevadine koristustöö, mille käigus riisutakse lehed, korrastatakse liivarand ja kaldaala. Talgute eesmärk on avaliku supluskoha kasutamiseks vajalike tööde ühine tegemine. Supluskohta kasutavad nii külaseltsi liikmed kui kogu piirkonna elanikud Viljandist kuni Võhmani ja lisaks möödasõitjad.
Talgutööd Kevadine koristustöö, mille käigus riisutakse lehed, korrastatakse liivarand (rohitakse, riisutakse) ja kaldaala.Tehakse vajalikud inventari parandustööd, paigaldatakse prügikotid ja pingid. Okste ja lehtede põletamine, prügi kogumine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Kindad, reha, lehtede veoks abivahend, kirves, haamer, saag, oma jook, kummikud vm. mugav jalats ja vihmakeep. Ka lapsed on oodatud kaasa lööma.
Talgulistele pakutav Talgusupp, seltsielu lühituvustus ja töö käigus kogunevate heade mõtete kogumine. Lastele mõttemäng ja rattarada.
Talgujuht Külli Hiiemäe-Metsar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kogunetakse 04.05. kell 10.00 Võivaku tiik - veehoidla kaldale.
Talgukood 1303064
Salvesta kalendrisse