Vana-Roosa,Lõuna-Eesti ühe kauni maakiriku ja leerimaja ümbruse korrastamine

Võrumaa, Varstu vald, Vana-Roosa

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Kaunis kirik ja kaunis ümbrus.
Talgutööd Võsa langetamine,okste ja vana ehitusmaterjali põletamine.Lehtede riisumine.Korrastame kiriku ja leerimaja seest ja ka bussiootepaviljoni ümbruse.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Oksa- või hekikäärid,käsi- või kettsaag,kirves,reha,labidas,kang.Kui sul neid kaasa võtta ei ole,tule ikka,tööd leiame kindlasti! Oodatud on ka masinamehed!
Talgulistele pakutav Saiake,tee ja kohv,kirikuga tutvumine.Vajadusel organiseerime trantspordi ka!
Lähem info talguobjekti kohta Vana-roosa kirik, Varstu vallas.
Talgujuht MARIKA PARV
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Võrumaal, Eesmärk on Lõuna-Eesti ühe kauni maakiriku ja leerimaja ümbus korrastada. Talgutööd Võsa langetamine ja okste ja vana ehitusmaterjali põletamine. Lehtede riisumine ja põletamine. . Korrastame samuti kiriku ja leerimaja seest, bussiootepaviljoni ümbruse. Talguliste maksimumarv 15 Vabu kohti 10 Kaasa võtta oksa- või hekikäärid, käsi- või kettsaag, kirves, reha, labidas, kang. Kui sul neid kaasa võtta ei ole, tule ikka, tööd leiame kindlasti! Oodatud on ka masinamehed! Talgulistele pakutav Saiake, tee ja kohv, kirikuga tutvumine. Vajadusel organiseerime transpordi ka! Lähem info talguobjekti kohta Talgujuht Marika Parv 53499454 Talgujuhi e-post marika@vaip.werro.ee Keeled mida talgujuht räägib Saksa, eesti , vene Kogunemine Vana-Roosa kiriku juures. 10.00 Võrumaal, Vastse-Roosa kiriku juures.
Talgukood 10042226
Salvesta kalendrisse