Vainupea küla kevadtalgud 2014

Lääne-Virumaa, Vihula vald, Vainupea

  • Mälestised
  • Looduskaitse
  • Külatalgud
  • Heakord
  • Muud talgud
  • Prügikoristus
  • Haljastustalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang "Vainupea küla kevadtalgud 2014" peamiseks eesmärgiks on Vainupea küla külaelanike ning sealsete suvitajate ühise panuse läbi teostada koristustööd (lehtede riisumine, prügi korjamine jne) erinevatel küla olulisematel objektidel/mälestistel ja nende lähiümbruses nagu näiteks Vainupea kabel, Vainupea kalmistu ning Suureliiva rand. Täiendavalt on eesmärgiks talguliste ühise panuse teel aidata teostada vajalikke koristustöid ka külaelanike/suvitajate endi koduaedades ja/või maadel.
Talgutööd Planeeritud peamised talgutööd on järgmised: 1) Vainupea kabeli ümbruse korrastamine ja koristustööd 2) Vainupea kalmistu ümbruse korrastamine ja koristustööd 3) Suureliiva ranna korrastamine ja koristustööd 4) Kaarna kivi ümbruse ja ranna korrastamine ja koristustööd 5) Ülejõe ranna korrastamine ja koristustööd 6) Bussipeatuse ümbruse korrastamine ja koristustööd 7) Küla teeäärsete korrastamine ja koristustööd NB! Töögrupid ja tegevuskava pannakse paika kohapeal.
Talguliste maksimumarv 35
Vabu kohti 13
Kaasa võtta 1) Töökindad 2) Tööriistad (rehad, labidad, aiakärud) 3) Suuri prügikotte 4) Sobivad jalanõud (nt kummikud) 5) Sobiv riietus 6) Piknikukorv talguliste ühise söögilaua katmiseks 7) Joogipoolist janu kustutamiseks talgutööde ajal 8) Hea tuju 9) Sõbrad ja tuttavad, kes ei leidnud mahti end talgutele läbi Teeme ära! keskkonna registreerida NB! Tööriistade- ja vahendite kaasavõtmisel palume need võimalusel märgistada vms, et päras tööde lõppu leiaksid kõik oma kaasavõetud vahendid ka kenasti üles ja miski ei lähe suures töötuhinas kaduma.
Talgulistele pakutav "Vainupea küla kevadtalgud 2014" on esimene talgute läbiviimine/korraldamine Vainupea küla selts MTÜ poolt. Talgutel annan korraldajana ülevaate seltsi senisest tegevusest ning edasistest eesmärkidest. Meie kogunemisele palun kõigil osalejatel võtta kaasa piknikukorv või natuke söögi- ning joogipoolist, millega katta talguliste planeeritud ühine söögilaud Vainupea kabeli kõrval.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=5798
Talgujuhid
Mario Luik
Kadi Ummik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Vainupea kabeli juures 03.05.2014 kell 11.00.
Muu vajalik info Prügi ja jäätmete kokkukogumine ning äraviimine: 1) Jäätmed (vanarehvid, akud, kodutehnika, külmikud) tuleb meil ise oma transpordi abil viia jäätmejaama (Spordi 16, Võsu). 2) Olmejäätmed, mis me kottidega teepeenrale paneme, korjab Maanteeamet riigimaanteede äärest kokku ise Teeme Ära päeva raames. Täiendavat infot leiab http://www.vainupea.ee
Talgukood 140312062
Salvesta kalendrisse