Vabavaratalgud Tartu

Tartumaa, Tartu, Tartu Häkkerikoda, Narva maantee 101

  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Aitame Linuxi arvutile!
Talgutööd Aitame huvilistel Linuxiga sõbraks saada ja arvutile Linuxi paigaldada.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Arvuti (soovitavalt töökorras), millele vaja aegunud Windows XP asemele peale panna mõni hüva Linux. Kui arvutis on vajalikud andmed, palun need arhiveerida eelnevalt, vastasel juhul kulub kohapeal väga kaua aega! Kindlasti kaasa võtta arvuti käivitamiseks vajalikud vahendid (vooluadapter, lauamasina puhul monitor-klaviatuur-hiir, väline kõvaketas jne) 1. teile olulised failid on arvutist kuhugi heasse kohta (mälupulgale, teise arvutisse, välisele kõvakettale vms) ära kopeeritud, sest kohapeal andmete tranpordiga kulub väga palju aega 2. võdke kaasa kõik arvuti käivitamiseks vajalik (vooluadapter, monitor, klaviatuur, hiir, võjne) 3. kirjutage üles mis lisaseadmed veel kodus on (näiteks: printeri tootja ja mudel, skänner jne). Lisaks olge kindlad, et teate kõike vajalikke paroole ja kasutajanimesid (arvuti, meilikliendi jne) 4. kuna koja ruumid pole kummist, valige juhuslik aeg külastajate hajutamiseks, siis ei teki kohe hommikul ummikut
Talgulistele pakutav Hea seltskond ja hüva nõu ka juba kogenumatele Linuxi kasutajatele. Kohapeal saab ka tutvuda Tartu Häkkerikoja tegemistega.
Talgujuht Martin Paljak
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Tulla võib alates 11.00 kuni hilise pärastlõunani. Tuleb arvestada, et arvuti seadistamine võib võtta aega kuni paar tundi. Koja ruumid pole kummist ja võib olla vajalik natuke oodata või hiljem tagasi tulla. Lähim suur parkla on Konsumi juures.
Muu vajalik info http://hackest.org http://alvatal.ee
Talgukood 140410037
Salvesta kalendrisse