Uuetoa heakorratalgud

Järvamaa, Järva-Jaani vald, Järva-Jaani alev, Pärna 9, Järva-Jaani alev

  • Haljastustalgud
  • Heakord
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 21. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Koristame Uuetoa krundi. Istutatud taimed muudavad ajapikku krundi kenamaks. Rajatud kiviktaimla toob tasakaalu metsikule platsile.:)
Talgutööd Koristame krundi prahist, v6tame mitte p6letatava rämpsu kaasa ja viime prygimäele. See, mida p6letada saab, selle p6letame kohapeal väikesel l6kkeasemel, mis tuleb ka luua. Koristame keldri ja olemasoleva valatud pinnase pealt prahi. L6ikame maha v6sa ja kärbime kreegid. Istutame jugapuu,roosip66sad,forsyytia, punase sarapuu, liivi sibula 6unapuu,mägimännid,anoonovka. Rajame kile all olnud maa peale väikese kiviktaimla maitse- ja ravimtaimedest.
Talguliste maksimumarv 7
Vabu kohti 4
Kaasa võtta Hea tuju, töötahe. Taimede istutamiseks labidad, kastekannud ja kes autoga tulemas, siis kanistritega kastmiseks vett, töökindad. Kiviktaimla jaoks suuremaid huvitavaid kive, kellel on neid v6imalik kaasa v6tta.
Talgulistele pakutav Kui j6uab, teeme tiiru Jaanis, siin on nii m6ndagi toredat.(Vanatehnika varjupaik, Orina m6isahoone, 6petaja allikas...) Kodune m6nus kanasupp, pannkoogid 6unamoosiga, taimetee.
Talgujuht Inge Saar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Pärna 9, Järva-Jaani
Muu vajalik info Vana Orina m6isa veski krunt.
Talgukood 160504022
Salvesta kalendrisse