Uudeküla heakorratalgud

Lääne-Virumaa, Tamsalu vald, Uudeküla, Kogunemine Uudeküla külaplatsil kell 10

  • Külatalgud
  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Kutsume igas vanuses Uudeküla elanikke ja sõpru heakorrastama Uudeküla piires suuri puid ja võsa, korisama teede äärest talvine praht, korrastama külaplatsi lillepeenraid. 2011. aastal toimub Uudekülas talgupäeva järgselt 15. mail laat, 11. juunil külapäev, 22. juulil rahvusvaheline rahvatantsu kontsert PISIEUROPEADE ning 14. augustil laat.
Talgutööd Suurte puude korrastamine, saagimine Võsa saagimine Langetatud võsa ja okste korjamine ja põletamine Prahi korjamine teede äärest prügikottidesse Lehtede riisumine Lillepeenarde korrastamine külaplatsil
Talguliste maksimumarv 60
Vabu kohti 30
Kaasa võtta Tahe midagi ära teha! :) Ilmastikule vastav töine riietus töökindad rehad, labidad oodatud on mootorsaega mehed vedamiseks käru, autokäru, traktori käru
Talgulistele pakutav Talgusupp
Talgujuht Katrin Uudeküll
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kogunemine Uudeküla külaplatsil kell 10 Uudeküla külaplats asub Tamsalu-Lasila suure tee ääres Uudeküla ristmikust 200 m Lasila suunas.
Muu vajalik info Uudekülas on pisut üle 100 elaniku. MTÜ Uudekülaga alustati külaelu arendamise ja ühistegevuse korraldamise tegevust 2004. aastast. Ühistöö tulemusena on valminud eeskujulik külaplats suure külakiige, lastemänguväljaku ja laululavaga. Külaplatsist üle tee on saksalamba koerte treening- ja võistlusplats, lisaks võrkpalliplats. Talvisel ajal on hokimeesskonna eestvedamisel avatud 26*56 m liuväli. Uudekülas on pubi "Vatsu Juures", mida soovitan peale talgupäeva külastada. Pubi juures on ka ragbiväljak ning autoremonditöökoda.
Talgukood 1103283
Salvesta kalendrisse