Nõo aleviku kortermajade heakorrastustööd

Tartumaa, Nõo vald, Nõo alevik, Kivi-2 , Kivi-1 ja teised

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang "See on mu kodu - mulle meeldib mida näen ja tunnen kui vaatan aknast ja väljun uksest - sest ma hoolin!" Heakorrastustööd kortermaja elanikele üldkasutatavate ruumide ja majaümbruse korrastamiseks.
Talgutööd Kortermaja üldkasutatavate ruumide, keldrite ja trepikodade puhastamine ja akende/uste pesemine; majaümbruse muruplatside haljastuse korrastus ja kulu riisumine; jäätmete likvideerimine ja sorteeritult prügihoidlasse transportimine.
Talguliste maksimumarv 80
Vabu kohti 0
Kaasa võtta hea tahe; töökindad; reha, luud, hari, oksakäärid; klaasipesuvahendid; kilekotid jäätmetele; jm vajalik
Talgulistele pakutav Talgupäevana iga kortermaja elaniku vabatahtlik aja ja energia kasutamine oma koduümbruse kauniks muutmisel.
Talgujuht Angelika Lall
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kortermaja sissepääsude juures alates kell 10:00. Talgupäeval osalemise soovil registreeruda võimalusel e-kirja või telefoni teel oma maja heakorratustööde eest vastuva isiku kontaktile.
Muu vajalik info Jäätmetest: a) kuni 30. aprillini saab registreeruda suuremõõtmeliste elektroonikajäätmete kogumisringile b) Nõo Vallavalitsus teatab, et 6. mail on võimalus tasuta ära anda suurjäätmeid. Konteiner asub Nõos jäätmejaama juures. Info Nõo valla kodulehelt http://www.nvv.ee/uudis.php?id=38
Talgukood 10042627
Salvesta kalendrisse