Torustiku lammutus

Järvamaa, Paide vald, Tarbja, Järve tee 6 Tarbja kùla Paide vald Järvamaa

  • Korteriühistud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Talguobjektiks on vana kùttemagistraali lammutus maja keldris. K/ùhistul on alates 2016.a. detsembrist renoveeritud kùttesùsteem. Otsustasime raha säästmise eesmärgil teha lammutustööd oma jòududega. Korteritest lammutasime torustiku -ja radiaatorid möödunud aasta sùgisel. Lammutamata jäi veel maja keldris olev vana magistraaltorustik. Lammutustöödest saadud vanametall mùùa vanametalli kokkuostule ja saadud rahaga katta lammutusega seoses tekkinud kulud (torustiku soojustus jms.) toimetamise Väätsa Prùgilasse. Keldriruumid saab puhastatud mittevajalikust torustikust, tekib lisaruumi ja vastavus tuleohutusele. Edaspidi, vastavalt k/ùhistu vòimalustele, ehitada keldrisse ùhiskasutuseks sobilikud ruumid nt. koosolekud jms.
Talgutööd Tööde tegemiseks tellitakse kaks transpordivahendit, ùhele lammutatud vanametall ja teisele soojustus(tòrvapapp ja vill). Torud lòigatakse lammutuse käigus tùkkideks . Samas korrastatakse ka maja ùmbrus.
Talguliste maksimumarv 8
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Nagu töö iseloomust näha, sooviksime talgulistena rohkem meesterahvaid. Kindad, tugevad jalatsid, kaitseprillid.
Talgulistele pakutav ùhistu poolt pakume grillvorste jms.
Talgujuht Thea Tervamäki
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Tarbja kùla, Järve tee 6 kell 10.00
Talgukood 170417010
Salvesta kalendrisse