Tori Hobusekasvanduse korrastamistalgud

Pärnumaa, Tori vald, Pärnu mnt. 10, Tori alevik, Tori vald, Pärnumaa, 86801

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Koristada ajalooliste Tori tallide ümbrus, veeta lahe päev hobuste läheduses.
Talgutööd Põhimaja korrastamine nii seest kui väljas Peenarde värskendamine ( kobestamine ja lillede isututamine) , Kõikjalt lehtede riisumine, Bokside tegemine ehk sõnniku vedu( need kohad, kus hobused sees on), Prügi koristamine , Hobuste kammimine talvekarvast, Tallide ja teiste hoonete korrastamine (akende pesu ja seest ämblikuvõrkude puhastamine), Varustuse puhastamine, Kopli aedade korrastamine Ja neid töid on küll ja veel, nendest puudust ei tule!
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 36
Kaasa võtta Kindad, kummikud, reha, luud, hari, käru (lehtede kui ka sõnniku vedamiseks), kühvel, redel (talli akende pesemiseks), aknapuhastusvahendid, kobestid, väiksed kühvlid (lillede istutamiseks), kastekannud ja muid asju, millega saaks neid töid teha. Ning loomulilt hea tuju!
Talgulistele pakutav Hea ja lõbuse päev ajalooliste tallide vahel koos hobustega värskes õhus. Samuti pakume teile süüa ja juua. Ning loomulikult saab ka pärast tööd paar ringi hobusega sõita! Ka töövahendeid pakume omalt poolt.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=16831
Talgujuhid
Kristi Tiido
Imre Sams
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Koguneme hommikul kella 10-ks Tori Hobusekasvanduse väravate juures olevale platsile ehk ikka seespool kasvanduse territooriumi. Torisse on võimalik tulla bussiga igalt poolt. Sisestage vaid www.bussireisid.ee lehele oma lähtekoht ning sihtkohaks märkige Tori. Tori bussipeatus asub kasvanduse kõrval ning kasvanduse suured väravad ja märk on näha nii bussist kui ka bussipeatusest. Vajadusel võite loomulikult ühendust võtta: Imre Sams, tel. 5031892 .
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Veidi infot: http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=16831 http://www.torihobune.ee/ Kui tekib küsimusi, siis helistada , kas : Imre Sams 5031892 , Riin Ingre Saare 56150077 , Kristi Tiido 53541956
Talgukood 11042024
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://fotoalbum.ee/photos/kristihobune/sets/1142535