Tiirimetsa ajalugu nähtavaks

Saaremaa, Salme vald, Tiirimetsa, Tiirimetsa külakeskuse korrastamine

  • Mälestised
  • Külatalgud
  • Heakord
  • Mõttetalgud
  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Eesmärk on heakorrastada Tiirmetsa külas asuvad ajaloolised/arhitektuurilised mälestised ning jäädvustada see hetke tulevastele põlvedele.
Talgutööd 1. Tiirmetsa koolimaja ümbruse korrastamine; 2. Mõisakeldri ümbruse korrastamine - võsast vabastamine; 3. Õigeusu kiriku varemete heakorrastamine; 4. Tiirmetsa koolimaja saali iluremont.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 21
Kaasa võtta Ilmale vastav riietus, kindlad, reha, käsisaag, võsasaag, käru, oksakäärid, hea tuju.
Talgulistele pakutav Peale talgusuppi saab talguline osa ka paljust enamast. 1. Muinsuskaitseinspektor räägib piirkonnas asuvatest mälestistest ning Muinsuskaitseameti tegemistest. 2. MTÜ Wikimedia Eesti tutvustab fotovõistlust "Kultuurimälestised Vikipeediasse". 3. Vaatame üle ka piirkonna arengukava aastateks 2010-2015. 4. Sekka väike tants ja mäng.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=27290
Talgujuht Jelena Pšenitšnaja
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kogunemine 9.30-10.00 Tiirimetsa koolimaja ees. Kuressaarest tuleb sõita ca 17km Sääre maanteed pidi kuni Tehumardi teeristini, sealt pöörata paremale ja sõita kuni Tiirimetsa bussipeatuseni (3,5 km) ja pöörata taas paremale. Tehumardi teeristis on teeviit ja Tiirmetsa külas on teeviit - Tiirimetsa kool.
Muu vajalik info Peale talgusuppi saab talguline osa ka paljust enamast. 1. Muinsuskaitseinspektor räägib piirkonnas asuvatest mälestistest ning Muinsuskaitseameti tegemistest. 2. MTÜ Wikimedia Eesti tutvustab fotovõistlust "Kultuurimälestised Vikipeediasse". 3. Vaatame üle ka piirkonna arengukava aastateks 2010-2015. 4. Õhtul väike tants ja mäng.
Talgukood 1104117
Salvesta kalendrisse