Telliskivi Loomelinnaku linnaaia koristus- ja mööbliehitustalgud

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi 60 hoovil

  • Muud talgud
  • Prügikoristus
  • Haljastustalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Kohvik F-hoone ja Telliskivi Loomelinnak korraldavad Telliskivi linnaaia (kogukonnaaed-park) rajamisega ja haljastamisega seotud talgupäeva, mille raames koristatakse territoorium prügist ja jäätmetest, millest väärtuslikumad suunatakse taaskasutusse linnaaia haljastustöödes ja aiamööbli ehitamises.
Talgutööd Koristustööd tulevase Telliskivi linnaaia territooriumil, kasvuhoone korrastamine ja aiamööbli ehitamine. Samuti mõttetalgud seoses haljastusega.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 16
Kaasa võtta Pane selga need riided, millega saab mööbeldada (ehitame park-aiale pingid) ja tolmutada (kraamime atraktsioone ja konteinereid) ja võimalusel võta kaasa töökindad.
Talgulistele pakutav Aia idee tutvustus ja võimalus osaleda park-aia ülesehituse mõttetalgutes. Talgulistele pakub F-hoone talgusuppi.
Talgujuht Ave Timberg
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Koguneme Loomelinnaku hoovil, F-hoone kohviku ees. Telliskivi Loomelinnak asub Baltijaama taga kahe raudtee vahel (Telliskivi 60). Transpordivahenditest kõige lähemale toovad trammid 1,2, mis sõidavad Kopli suunal. Peatus on Telliskivi
Muu vajalik info Telliskivi loomelinnaku hoovile rajatava Telliskivi linnaaia missioon on muuta linnaosa rohelisemaks ja arendada kohalikku kogukondlikku tegevust. Aia idee on kujuneda heaks võimaluseks Pelgulinna ja Kalamaja elanikele, lasteaedadele ja kollektiividele kasvatada söögitaimi linnakasvuhoones ja tasuta "rendikonteinereis", samuti hubast võimalust veeta aega endise tehase hoovile rajatavas linnapargis.
Talgukood 1204045
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.facebook.com/telliskivilinnaaed