"Teeme ära!" Prantsusmaal

Väljaspool Eestit, Prantsusmaa, 77600 Guermantes ja Gouvernes, Prantsusmaa

  • Heakord
  • Külatalgud
  • Laulu- ja tantsupeo ju...
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. aprill 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Kevadine prügikoristus, et me kodukoht puhtamaks saaks; inimeste keskkonnateadlikkuse tõstmine, laste keskkonnateadlikkuse tõstmine, prantslastele meie laulupeotraditsiooni tutvustamine
Talgutööd Prügikoristus erinevatesse prügikottidesse ja prügivedu elektriautoga prügisorteerimiskeskusesse
Talguliste maksimumarv 150
Vabu kohti 149
Kaasa võtta Võimaluse korral kindad
Talgulistele pakutav Pärast prügikoristust pakume talgulistele lõunasööki, tutvustame meie laulupeotraditsiooni ja joonistame lastega plakatid joonistuskonkursile "Laulupidu 2069"
Talgujuht Mailis Sütiste-Gnannt
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Koguneme 6.04.2019 kell 9h30 Guermantes'is pagariäri ees, kus jagame kindad ja kilekotid eri liiki prahi korjamiseks, samuti jaguneme gruppidesse, et neljal eri marsruudil prahti korjata, et kogu küla koristatud saaks.
Muu vajalik info Guermantes asub 30 km Pariisist idapool. Ta on Seine-et–Marne’i departemangu üks väiksemaid külasid, asub vaid 1,26km2 ja 2017.a lõpus oli siin 1166 elanikku.Guermantes’is on kaks lossi ja kahe lossi avenüü: Avenue de Deux Chateaux, mis ongi vana Guermantes’i peatänav. Nagu prantslased ise ütlevad, igal külal on oma loss, kirik ja kõrts. Château de Guermantes e Guermantes ‘i loss on kuulus eelkõige selle poolest, et Marcel Proust on kirjutanud seal oma romaani « Kadunud aegade otsinguil » ja lossis on Versailles' lossi eeskujul rajatud peeglisaal.Meie oleme siin 2004.a-st ja püüame eesti rahvatraditsioone prantslastele tutvustada. Pärast prügikoristust pakutakse kell 12 kõigile talgulistele Gouvernes's lõunasööki ja jooki (suupisted, soe toit, juust ja magustoit).Kuna on laulu ja tantsu juubeliaasta, joonistame lastega joonistuskonkursi "Laulupidu 2069" jaoks plakatid.
Talgukood 190314015
Salvesta kalendrisse