TEEME ÄRA, ET RÄTLAS SÄRAKS, EESTI 100. JUUBELI AUKS!

Harjumaa, Raasiku vald, Rätla, Rätla küla keskmes

  • #EV100
  • Heakord
  • Külatalgud
  • Mõttetalgud
  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Korrastame Rätla tee teepeenrad, korrastame küla kesme, rajame viidaposti/teadetetahvli. Ühine mõttetalgu edasiste plaanide koostamiseks. Kõik kauniks Eesti 100. juubeliks!
Talgutööd Teelt ja teede pervedelt suurte kivide korjamine. Teeäärselt alalt okste või puude lõikamine-saagimine. Eelmistelt talgutelt jäänud puude lõhkumine ja vedu. Külakeskmes olevate rohealade trimmerdamine/niitmine. Lillede ja põõsaste istutamine. Teeharule viidaposti valmistamine ja paigaldamine. Lagunevate hoonete turvalisuse lahendamisega kaasnevad tegevused. Lasteala loomine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 7
Kaasa võtta 1. võta kaasa sõber ja hea tuju 2. vaata ilma ja pane vastav riietus (veekindlad jalanõud) 3. võta kaasa aiatöödeks sobivaid tööriistu (käru, lõikekäärid, labidas, ämber, kastekann, reha jms.) 4. võta oma trimmer ja võsalõikaja kaasa, kirves ja mootorsaag 5. traktori abi kuluks ka ära 6. turvalinti vajalike ohukohtade märgistamiseks
Talgulistele pakutav Rätla on huvitava ajalooga paigake, Rätla on ka uuenev ja arenev külake. Ehime oma kodukülakese Eesti Vabariigi 100. juubeliks eriti kauniks! Koondame häid mõtteid ja ideid. Sööme talgusuppi ja võtame muud maiust. Ka lapsed on oodatud ja kaasatud- istutama, kastma... maiustama. Osaleja saab pisukese meene ja muud meelehead. Hea koosolemine on kindlasti garanteeritud!
Talgujuht Õnnela Metsaorg
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Koguneme Rätla küla keskmes, kell 10.
Muu vajalik info Kui tulijal on pill ja oskus seda mängida, ole hea ja võta see kaasa.
Talgukood 170315106
Salvesta kalendrisse