Teeme Ära Eesti prügijooks 2019

Pärnumaa, Pärnu linn, Pärnu linn

Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on populaarse ploggingu ehk prügijooksu kombineerimine ülemaailmselt menuka virtuaaljooksude formaadiga. Virtuaalne formaat võimaldab osalejal tegutseda seal, kus ta ise soovib ning oma osalemise tõestamiseks saadab hiljem korraldajale vastavasisulise kinnituse (liikumisrakenduse või aktiivsusmonitori väljavõte, ekraanitõmmis, pilt vmt.). Sündmuse raames korjavad liikumisharrastajad - jooksjad, käijad-kepikõndijad, matkajad ja jalgratturid teele ette jäävat prügi, hoides seeläbi looduskeskkonda. Projekt on suunatud elanike keskkonnateadlikkuse tõstmisele ning klassikalistele liikumissündmustele põneva ja vaheldusrikka alternatiivi pakkumiseks.
Talguliste maksimumarv 200
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Selga panna sportlik riietus ning liikumiseks sobivad jalatsid. Kasuks tulevad kindad ning prügikotid. Tulemuse jäädvustamiseks on vajalik aktiivsusmonitor/pulsikell, nutitelefon vmt.
Talgulistele pakutav *Kõik osalejad saavad veebilehelt www.2silda.ee alla laadida poggingul osalemise tõestuseks nimelise tänukirja. *Kõikide osalejate vahel loositakse välja partnerite auhindu. Nende vahel, kes edastavad kogutud prügi kaalu, loositakse välja eriauhindu. *Võimalust lüüa kaasa esimeses üle-eestilises ploggingus.
Talgujuht Vahur Mäe
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Osalejale sobivas kohas üle Eesti. Virtuaalsel ploggingul füüsilised piirid puuduvad ning osalejal on piiramatu vabadus ise enda valitud rajad vallutada.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Lisaks jooksmisele on aktsepteeritud matkamine, käimine-kepikõnd ja rattasõit. Motoriseeritud abi kasutamine ei lähe arvesse.
Talgukood 190417060
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse