Teeme Ära 2011 talgupäev Sauel

Harjumaa, Saue

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Meie talgute eesmärk on lihtne - puhastada prügist Saue linna avalikud kohad, et meie linn saaks saabuva roheluse vastu võtta puhtalt ja värskelt lehelt. Keegi peab ju selle lume alt välja sulanud prahiga midagi ette võtma ja kes siis veel kui mitte meie ise. Nii et tule, võta sõber kaasa ja Teeme Ära!
Talgutööd Prügikoristus Saue linnas, põletamisele kuuluva prügi põletamine
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 46
Kaasa võtta Võimaluse korral kaasa võtta töökindad, rehad või muud abivahendid, mis endal töötegemist hõlbustaksid. Prügikotid saab koha pealt ja neile, kellel kodus töökindaid tõesti ei leidu, on alternatiivina pakkuda mõned kilekindad, et käsi vähemalt mustuse eest kaitsta. Riided võiks olla ikka ilmastikule vastavad ja mugavad.
Talgulistele pakutav Lisainfo selgub lähiajal, eeldatavasti koguneme talgupäeva lõppedes Saue Jaanitule platsil ja süütame seal kogu põletatava prügi. Pakume teed ja ka midagi hamba alla, et saaks peale tegusat päeva aja maha võtta ja enda üle uhked olla:)
Talgujuht Signe Sulu
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Esialgse plaani kohaselt on meie kogunemiskohaks Saue Kaubakeskuse taga asuv park, kohal tuleks olla kell laupäeval, 30ndal aprillil kell 11.00. Registreeri end kindlasti siin, et lisainfo saabumise või muudatuste korral sellest kohe teavitatud saada ja pane kirja ka oma pereliikmed või sõbrad, kelle osalemisest teadlik oled, siis saab ka arvestada, kui palju aktiivseid ja häid inimesi kohale on oodata :)
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kui teil on talgupäeva kohta täpsemaid ettepanekuid, siis võtke minuga ühendust e-maili teel või andke oma mõtetest teada facebooki lehel: http://www.facebook.com/event.php?eid=182352221812621
Talgukood 1104167
Salvesta kalendrisse