Tartu SRIKi maja talgud

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Aleksandri tänav 41

  • Mälestised
  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Valmistame Aleksandri 41 maja ja krundi ette sel kevadsuvel algavateks restaureerimistöödeks, et rajada sinna säästva renoveerimise infokeskus.
Talgutööd Koristame krunti, teeme krundil ruumi algava ehitustöö jaoks. Ehitame hoovile varjualuse palkmaterjali ajutiseks ladustamiseks.Lõhume puupakke küttepuudeks või veeretame pakud puukuuri. Eemaldame hoone siseseintelt krohvi ja kanname krohvi majast välja prügikonteinerisse. Võtame hoone hooviküljelt osaliselt lahti voodrilaua. Asendame aknaid katvad vineerplaadid valgust läbi laskva puitsõrestikuga.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 14
Kaasa võtta Selga soovitame panna tolmukindlad rõivad. Kaasa võib võtta ka oma tööriista, millega töödes kaasa lüüa, nt haamri, sõrgkangi, kirve vms.
Talgulistele pakutav Töökindad, tolmumaskid jms on korraldajate poolt. Loodetavasti saame talgulistele pakkuda vajalikke töövahendeid - anname veel teada, kui midagi peab kaasa võtma. Tutvustame lühidalt ka hoone ajalugu ja meie tulevikuplaane hoone taastamisel.
Talgujuhid
Kristina Kurm
Jüri Reemann
Liisbet Orav
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Koguneme mõlemal talgupäeval kell 10 Aleksandri tn 41 juures. Talgupäevad kuulutatakse lõppenuks kell 16.
Muu vajalik info Talgupäeva läbiviimist toetab kohaliku omaalgatuse programm. Aleksandri 41 hoone ajaloo kohta, kuhu SRIK Tartu Ühendus tahab rajada säästva renoveerimise infokeskuse, saab lähemalt lugeda meie koduleheküljelt: http://srik.ee/index.php?region=1&amenu=27
Talgukood 12041750
Salvesta kalendrisse