Talgud tulevase restaureerimiskeskuse ruumides

Tartumaa, Tartu, Kastani 42,Tartu Aparaaditehas

Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang SRIK Tartu Ühendus korraldab talgud sügisel avatava puutöökoja ruumide koristamiseks. Töökojas saavad tulevikus abi kõik vana maja omanikud ja huvilised - neid ja teisi SRIKi sõpru talgutele ootamegi.
Talgutööd SRIK-i restaureerimiskeskus saab endale ruumid Aparaaditehase keldris. Peame tühjendama keldriruumid mittevajalikust kraamist ja selles töös on iga abikäsi oodatud. Kuna samas Aparaaditehase hoovis toimub ka suurem talgupäev, on rahvast rohkem ja SRIKi talgutest osavõtjad saavad anda oma panuse ka sealse loomekeskuse edenemisele.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 11
Kaasa võtta Soovituslik tööriietus. Töökindad kohapeal.
Talgulistele pakutav Pakume teed ja küpsist. Muidugi on alati tore koos mõttekaaslastega arutada kõikidel säästva renoveerimisega seotud teemadel.
Talgujuhid
Kristina Kurm
Jüri Reemann
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kell 10 Aparaaditehase hoovis. Kui on küsimusi või kui ei leia meid üles, helista telefonil 53 315 313 (Kristina), 55 577 089 (Andrus) või 53 911 622 (Jüri).
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Mis on SRIK: http://www.srik.ee/index.php?region=1 Mis on Aparaaditehas: http://www.aparaaditehas.ee/ Vaata, kus Aparaaditehas asub: http://www.aparaaditehas.ee/?page_id=107
Talgukood 150427024
Salvesta kalendrisse