Talgud Ökoskautide laagriplatsil

Harjumaa, Anija vald, Voose, Nirgu, Voose-Nirgu laagrikeskus

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang MTÜ Ökoskaudid korraldab talgud skaudiüksuse püsilaagriplatsil, et parandada laagrite läbiviimise tingimusi, laagriala heakorda, tõsta osalejate teadmisi keskkonnakaitses ja pakkuda osalejatele arukat vaba aja sisustamist.
Talgutööd koristada laagriplatsile talvega tekkinud oksad juurida välja eelmise hooldusraidest jäänud kännud (kasutame traktorit) liigutada kuivkäimlad uude kohta eemaldada talvel langenud puud niita ja koristada ära tärkav võsa telkimisalalt puude istutamine
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 20
Kaasa võtta Isiklik varustus: Tööriided vastavalt ilmale Töökindad Toidunõud Täpsema erivarustuse mida palume kaasa võtta lepime kokku personaalselt, kui oleme saanud tagasisiet, kes osaleb. Kellel on võimalik kaasa võtta labidat, kirvest, mootorsaagi, võsalõikurit, akutrelli, auto järelhaagist vms. palume sellest teada anda registreerumisel.
Talgulistele pakutav Enne 10:30 saabujatele registreerunud osalejatele pakume hommikukohvi/teed ja putru. Lõunasöök Prast lõunat kaasas olevatele väiksematele lastele matk ja tegevus. Arvestatav soodustus suvelaagris osalemisel.
Talgujuht MTÜ Ökoskaudid
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Kogunemine hiljemalt kell 10:30 Ökoskautide Voose-Nirgu laagriplats asub Harjumaal, Anija vallas, Voose külas Tallinn-Tartu maanteelt tuleb ära pöörata Paunküla peale (viit Voosele Tallinn-Tartu maanteelt), Voose küla keskuses paremale. Sõita viitadega tähistatud suunas. Auto GPS kasutajad saavad otsingusõnaks kasutada "Külvandu", mis asub laagriplatsist 1km edasi. Kõikidel suuremate teede hargnemistel tuleb hoida vasakule. Möödudes suurest talust (punane hoone, traktorid, suur tiik) on veel 1km laagrini. Autot saab parkida tee äärde või laagri parklasse.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talgu objektil ca 1ha asub Ökoskautide püsilaagriplats Voose-Nirgu laagrikeskus. Laagriplatsil toimuvad mitmed skaudisündmused ja laagrid. Seal koolitatakse skaute ja teisi noori nii välioskustes, kui ka keskkonnaküsimustes.
Talgukood 140309002
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151441535252781.1073741826.85257512780&type=3