Talgud Massias- Massiaru kooli aias

Pärnumaa, Häädemeeste vald, Massiaru, Massiaru koolihoone

  • #nurmenukk
  • Heakord
  • Külatalgud
  • Looduskaitse
  • Mõttetalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Massia on kogunemispaik kunstnikele ja mõtlejatele, mis alustas 2016. aastal tööd vanas Massiaru koolihoones. 2018. aastal alustasime projektiga, mille eesmärgiks on luua koolimaja aeda aiamaa, kus oleks võimalik tegeleda ravimtaimede kasutuse, ning muude inimese ja taime vaheliste seoste uurimisega, ning viia läbi mitmesuguseid kunstilisi ja teaduslikke projekte. Meil on suured plaanid koolihoone aia korrastamiseks ning aimaa ja kasvuhoonete rajamiseks. Ootame talgute raames abikäsi! Oleme väga huvitatud kohaliku kogukonna taime- ja aiandusalastest teadmistest ning ootame kõiki ümberkaudseid elanikke aiaga lähemalt tutvuma ja looduseteemadel vestlema. Ootame talgutele kõiki, kes teadmiste jagamisest ja vahetamisest rõõmu tunnevad, või aiatöödel aidata soovivad. Kohalikke, aga miks mitte ka kaugemalt tulijaid, kes meie tegevuse suhtes huvi tunnevad. Kõik on teretulnud ja oodatud! Talgud on Massiale ja Massiaru kogukonnale heaks võimaluseks vastastikuseks sõprussidemete loomiseks ja teadmiste vahetamiseks.
Talgutööd Aiapeenarde ettevalmistamine, taimede istutamine, lehtede riisumine, permakultuuripeenra loomine, komposti kobestamine, teadmiste vahetamine, vestlemine, nurmenukkude korjamine ja kaardistamine.
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 50
Kaasa võtta Kindad, võimaluse korral ka aiatööriistad. Nii mõndagi meil siin juba on, kuid suurema hulga talguliste korral kuluks lisa marjaks ära.
Talgulistele pakutav Tuur Märt Merivälja disainitud koolihoones, joogid ja suupisted.
Talgujuht Tiina Ruul
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine 10.00 (või päeva jooksul) Massiaru koolihoone taga asuvas aias, kuhu pääseb ümber maja kõndides, või autoga maanteelt Nigula raba suunas sisse keerates, kus on ka võimalus autode parkimiseks. Maja ees asub Massiaru bussipeatus, kuhu saab Pärnust Häädemeeste kaudu bussiga sõita.
Muu vajalik info infomassia@gmail.com http://www.massia.ee/
Talgukood 190427012
Salvesta kalendrisse