Talgud Loomade Hoiupaigas

Harjumaa, Tallinn, Nõmme linnaosa, Viljandi mnt 24D

  • Heakord
  • Prügikoristus
  • Haljastustalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Hoiupaik korraldab heade tegude päeva, osaledes sel moel üle-eestilises kampaanias „Teeme ära!”. Sel päeval ootame enda juurde kõiki abivalmis inimesi, kes soovivad aidata meie kevadet kaunimaks muuta.
Talgutööd Koos teeme ära järgmised tööd: - puhastame hoiupaiga ümbruse, - peseme puhtaks aknad ja uksed, - teeme korda trenniväljakud ja koerte jalutusaiad ning võimaluse korral ka jalutustee kõrvale jääva metsaserva.
Talguliste maksimumarv 250
Vabu kohti 86
Kaasa võtta - reha, luud ja labidas, - kummikud, sest mõnel pool on veel lund ja poriloike, - kindad.
Talgulistele pakutav Omalt poolt tagame sooja vastuvõtu, hea tuju, toreda seltskonna, kuumad joogid (kohv, kakao, kissell), saiakesed ja pirukad. Läheme kevadele vastu puhaste akende ja koristatud ümbrusega!
Talgujuht Larissa Kozõreva
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Ootame teid kell 12 aadressil Viljandi mnt 24D, Tallinn
Muu vajalik info Hoiupaik korraldab heade tegude päeva, osaledes sel moel üle-eestilises kampaanias „Teeme ära!”. Sel päeval ootame enda juurde kõiki abivalmis inimesi, kes soovivad aidata meie kevadet kaunimaks muuta. Koos teeme ära järgmised tööd: - puhastame hoiupaiga ümbruse, - peseme puhtaks aknad ja uksed, - teeme korda trenniväljakud ja koerte jalutusaiad ning võimaluse korral ka jalutustee kõrvale jääva metsaserva. Kindlasti on vaja - paitada kasse - see meeldib neile väga! - sügada kõrva tagant koeri, hullata ja jalutada nendega - neil on selle üle alati hea meel! Võimaluse korral võtke kaasa - reha, luud ja labidas, - kummikud, sest mõnel pool on veel lund ja poriloike, - kindad. Loomade jaoks võtke kaasa - puidugraanuleid (pelleteid) kassitualeti tarbeks, - kassikonservid, - vanu voodilinu, padjapüüre, käterätte ja tekikotte. Omalt poolt tagame sooja vastuvõtu, hea tuju, toreda seltskonna, kuumad joogid (kohv, kakao, kissell), saiakesed ja pirukad. Läheme kevadele vastu puhaste akende ja koristatud ümbrusega! NÜÜD SAAB IGAÜKS MEID AIDATA! Koerte jalutamisreeglid: http://www.pets.ee/kkk/#kuidas-meie-hoiupaigas-koeri-jalutada?
Talgukood 13040928
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.facebook.com/media/set/?set=a.446716835354592.122834.115115741848038&type=3