Talgud Loomade Hoiupaigas

Harjumaa, Tallinn, Nõmme linnaosa, Viljandi mnt 24D, 11217 Tallinn

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Hoiupaik otsustas taaselustada kauni traditsiooni ja korraldada 7. mail heade tegude päeva. Sel päeval ootame enda juurde kõiki abivalmis inimesi, kes soovivad aidata meie kevadet kaunimaks muuta.
Talgutööd Koos teeme ära järgmised tööd: - puhastame hoiupaiga ümbruse, - peseme puhtaks aknad ja uksed, - teeme korda trenniväljakud ja koerte jalutusaiad ning võimaluse korral ka jalutustee kõrvale jääva metsaserva.
Talguliste maksimumarv 130
Vabu kohti 21
Kaasa võtta - reha, luud ja labidas, - kummikud, sest mõnel pool on veel lund ja poriloike, - kindad.
Talgulistele pakutav Omalt poolt tagame sooja vastuvõtu, hea tuju, toreda seltskonna, kuumad joogid (kohv, kakao, kissell), saiakesed ja pirukad.
Talgujuht Larissa Kozõreva
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Viljandi mnt. 24D, Tallinn 11217 Meieni saab kesklinnast bussiga nr 57 (väljub endise Kalevi kommivabriku juurest Pärnu mnt) ja maha tuleb tulla Raku peatuses (pärast Liivakalmistut), sealt edasi 400 m jalutamist majade vahel, suunaga paremale. Kui soovite rohkem jalutada, siis võib tulla ka Koplist bussidega nr 32, 33 ja Piritalt ning kesklinnast bussiga nr 5. Maha tulla Pihlaka peatuses Männiku teel. Tule Valdeku tänavale, mida pidi Liiva kalmistust mööda ja pööra paremale elumajade vahele. Kokku ca 1500m jalutuskäiku männimetsa vahel.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Täname: - Lövbergs Lila - Europagar - Leibur
Talgukood 11041421
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.loomadehoiupaik.ee