Talgud Järva-Jaani Vanatehnika varjupaigas

Järvamaa, Järva-Jaani vald, Järva-Jaani Lai 7

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärgiks on vanatehnika varjupaiga külalistele muuseumist parema mulje jätmine, territooriumi heakorrastatuse tõstmise kaudu. Teise eesmärgina soovime edasi arendada autolavka projekti, konkreetse eksponaadi korrastamise ja selle sisustuse täiendamise kaudu. Suitsusaunaauto ettevalmistamine Sauna - ja spaamessil osalemiseks. Edasised plaanid on vanatehnika varjupaiga laiendamise ja atraktiivsemaks muutmise jätkamine.
Talgutööd 1. Võsa ja puude saagimine, langetatud võsa ja okste korjamine ning kogumiskohta viimine. 2. Autolavkaks planeeritud sõidukilt veokasti demonteerimine ja furgooni paigaldamine. 3. Suitsusaunaauto poleerimine, kleebisreklaami paigaldamine, interjööri viimistlemine.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 24
Kaasa võtta Kindad, oksakäärid, rehad, labidad
Talgulistele pakutav Talgusupp koos kringli ja Järva-Jaani teega, saun tuletõrjeautos koos vesimassaažidušiga
Lähem info talguobjekti kohta Järva-Jaanit läbib Laulu- ja Tantsupeo peotuli, vaata http://www.tuletulemine.ee/maakonnad-ja-etapid XXVI laulu- ja XIX tantsupidu “Aja puudutus. Puudutuse aeg” toimub Tallinnas 4.-6. juulil. Suvise laulu- ja tantsupeo Tuletulemise rattateekond algab 15. juunil Tartust ning kulgeb jalgratastel läbi Tartumaa, Jõgevamaa, Ida- ja Lääne-Virumaa, Järvamaa, Raplamaa ning Harjumaa Tallinnasse.
Talgujuht Tuve Kärner
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Vanatehnika varjupaigas, Järva-Jaani, Lai 7
Talgukood 140406023
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=53&ID=98&lang=est