Talgud Hobukooli Pargis Koordis

Järvamaa, Roosna-Alliku vald, Koordi, Koordi küla, Roosna-Alliku vald, Järvamaa. Hobukooli Pargi koolitushoone ja metsarajad on ühelpool Anna-Peetri-Huuksi maanteed ning suur valge viilhall teiselpool.

  • Heakord
  • Spordi- ja terviseraja...
  • Mõttetalgud
  • Haljastustalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Park, kus igapäevaselt jalutavad hobused lapse või täiskasvanuga, kel on eneseleidmine hetke kõige tähtsamaks ülesandeks. Pargis on mitmed liivaplatsid ja metsarajad, mis on hästi läbitavad ja okstest puhtad, kui neid aegajalt hooldada. Ratsutamisteraapia tunnid on puhastel radadel oluliselt turvalisemad ja ka metsakeskkond on õnnelikum. Selleks kutsumegi Sind loodusesse, võta sõber kaasa, olete osa toredast seltskonnast!
Talgutööd Arutleme loomade ja inimeste ühisruumi üle, korjame pargiradadele langenud oksi ja riisume kulu, teeme võimalusel ka lõket, tutvume savi-põhu majadega ning kohtume huvitavate inimeste ja loomadega, naudime ilusat ilma ja seltskonda looduses!
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 2
Kaasa võtta Võimalusel kaasa võtta oksakäärid, väike kirves ja ilmale vastavad riided/jalanõud. Hea tuju ja sõbralik meel on samuti vajalikud!
Talgulistele pakutav Pakume talgusuppi ja head seltskonda, võimalust veeta päev looduse ja loomade seltsis!
Talgujuht Sven Aluste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Koordi küla piiril, Anna-Peetri maantee ääres on savimaja, palju hobuseid ja suur valge viilhall (10km Annast, 11km Mäos ja 5km Peetrist). Seal savimaja juures koguneme alates kl.10.00. Tartu maanteelt tuleb Annast pöörata Rakvere maantee poole ja sõita 10 km otse (Peetri suunas) ja oletegi kohal. Täpsemad juhised registreerumisel.
Muu vajalik info Meie missiooniks on toetada inimese sisemist tasakaalu läbi loodustunnetuse arendamise, loomadega suhtlemise ning tervist toetava elukeskkonna loomise. MTÜ Equilibre on rajanud Kesk-Eestisse teraapia- ja koolituskeskuse – Hobukooli Park. Siin on koolituskeskus, mida ümbritsevad metsarajad. Kõikide vajalike hoonete projekteerimisel lähtume ökoloogilise ehituse ja säästva arengu printsiipidest. Peamisteks ehitusmaterjalideks on Eestis traditsioonilised puit, põhk, savi ja lubi. Kogu kompleks püüdleb oma majandamises looduslähedase ja jätkusuutliku elukeskkonna mudeli poole.
Talgukood 140323002
Salvesta kalendrisse