Taevaskoja küla talgud

Põlvamaa, Põlva vald, Taevaskoja, Taevaskoja küla (Taevaskoja tee 3)

  • Heakord
  • Spordi- ja terviseraja...
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Tegemist on igakevadise traditsioonilise üritusega (juba viimased kuus aastat). Talgute eesmärgiks on heakorrastada küla ja küla ümbrus. Nii külaelanikud, kui ka need tuhanded turistid, kes külastavad Taevaskoda saavad nautida heakorrastatud - prügivaba loodust.
Talgutööd Koristatakse prügist teeääred Taevaskoja teeristist (Tartu-Põlva maanteel) kuni Maarja küla teeristini. Samuti käiakse läbi enamkasutatavad rajad looduskaitsealal. Koristatakse külakeskuse ümbrus ja tehakse suurpuhastus külakeskuse saalis. Samuti on küla enda hoolde võtnud nn Kimera oru jalgraja, millelt igal kevadel koristatakse mahalangenud puud ja muud takistused. Kimera oru jalgrada on ajalooliselt olnud kõige lühem ligipääs nii külaelanikele kui ka kõigile rongilt tulijatele, kes soovivad minna Väikesele Taevaskojale ja Emalättele.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 12
Kaasa võtta kindlasti töökindad ja hea tuju
Talgulistele pakutav Huvi korral tutvustus mittetulundusühing Taevaskoja tegemistest. Tõenäoliselt ka väike kohv küpsistega on olemas.
Talgujuht Ahti Bleive
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Taevaskoja külakeskuse juures (Taevaskoja küla, Taevaskoja tee 3 - raamatukogu ja postkontor samas hoones) ligikaudu 14:30
Talgukood 11042211
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.taevaskoda.eu/Galerii