Seljametsa järve ümbruse koristustalgud Paikusel

Pärnumaa, Pärnu linn, Seljametsa, Seljametsa järv, Seljametsa, Paikuse osavald, Pärnu maakond

  • Heakord
  • Mõttetalgud
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Korrastada imeilusa ja puhtaveelise Seljametsa järve ümbruse männimetsad prügist, et siia oleks meil endil ja külalistel suvel toredam ujuma, jalutama ja puhkama tulla. Mõtleme koos, kuidas aidata kaasa Seljametsa järve avaliku puhkealana säilimisele - selline ettepanek on Pärnu linna ja Paikuse osavallakogu poolt RMK-le tehtud, kuid elanikepoolne toetus sellele tuleks kasuks.
Talgutööd Prügi koristus nii metsa alt kui järve kallastelt ja kaldaveest.
Talguliste maksimumarv 35
Vabu kohti 34
Kaasa võtta Töökindad, prügikotid, tööriistu maa sisse 'peidetud' prügi 'välja kangutamiseks' - labidas, raudkang?), ilmastikule sobiv riietus ja jalanõud (metsaalune on enamasti kuiv ja liivane, kuid järve tagumises osas vihmase ilma korral mudasem, prügi on ka vees), midagi janu kustutamiseks (vett, mahla, külma ilma korral teed).
Talgulistele pakutav Lõuna ajal talgusupp ja finišis kringel :)
Talgujuht Anneli Vridolin
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Seljametsa järve ääres kella 11st, kuid abikäsi ootame liituma kogu päeva jooksul - tublide talguliste sõnul, kes metsa alt viimastel päevadel juba sadade kilode viisi prügi kokku on korjanud, jätkub 29.04 seisuga koristusrõõmu kindlasti ka 4. maiks! https://parnu.postimees.ee/6578877/pildid-hakkajad-tudrukud-korjasid-seljametsa-karjaari-umbrusest-kilode-viisi-pralletajatest-maha-jaanud-prahti
Talgukood 190429045
Salvesta kalendrisse