Seikluslik talgupäev Pärnu lahel 2012

Pärnumaa, Pärnu, Pärnu Jahtklubist jalutades muuli suunas u. 100m, paremat kätt olev liivariba, mida kasutatakse paatide vette laskmiseks

  • Heakord
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Väikepaatide randumiskohtade puhastamine prahist.
Talgutööd Korjame prügi: klaasikillud, paberipraht, igasugune taara, kile, oksad ja muud mis näirib silma.
Talguliste maksimumarv 10
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Kindlasti võta kaasa koristuspeoks sobilik kostüüm + lisaaksessuaarid (kindad,rehad,luud vms). Kuna meil on plaan koristada kaks randumisplatsi ning nendeni liigutakse meresüstadega, siis kindlasti tuleb kaasa haarata varuriided, mis paneme veekindlatesse pagasiruumidesse. Kuna päev kestab keskeltläbi 6h, siis kindlasti võta kaasa mõned võileivad ning termosega soe jook, et aktiivselt liigutades nälg tööindu ei heidutaks.
Talgulistele pakutav Talgupäev on seotud meresüsta hooaja avamisega, seega saavad talgulised proovida Pärnulahe süstamatka liikudes talgu ühest kohast teise meresüstadel. Meresüstade kohta mõni pilt: http://nagi.ee/photos/argoseiklused/sets/214303/ Merealustega toimetab ning talgulisi õpetab sõitma kogenud matkajuht Argo Linnamäe, kes on Seikle Vabaks matkade giid.
Talgujuht Argo Linnamäe
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Pärnu Jahtklubist jalutades muuli suunas u. 100m, paremat kätt olev liivariba, mida kasutatakse paatide vette laskmiseks
Muu vajalik info Kuna talgu objektide vahel liigutakse meresüstadel, siis ootame talgutest osa võtma inimesi, kes on füüsiliselt, vaimselt- ja mentaalselt terved. Füüsiline vorm võiks olla keskmiselt parem Vanuse piir on 18-55 aastat Sugu ei ole oluline. NB!! kes ei soovi talguobjektide vahel liigelda meresüstadel, aga kindlasti sooviks meie talgutel osaleda, siis olete oodatud oma transpordil, isegi kui registreerimise numbrid näitavad, et talgukohad on täis.
Talgukood 12031514
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid