Seikluslik talgupäev Pärnu lahel 2011

Pärnumaa, Pärnu, Pärnumaa, Pärnu, Pärnu Jahtklubist jalutades muuli suunas u. 100m, paremat kätt olev liivariba, mida kasutatakse paatide veete laskmiseks

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk ja hüvang Väikepaatide ning merealuste randumiskohtade puhastamine prahist.
Talgutööd Talgutööd Korjame prügi: klaasikillud, paberipraht, igasugune taara, kile, oksad ja muud mis häirib silma.
Talguliste maksimumarv 10
Vabu kohti 10
Kaasa võtta Kindlasti võta kaasa koristuspeoks sobilik kostüüm + lisaaksessuaarid (kindad,rehad,luud vms) Kuna meil on plaan koristada kaks randumisplatsi ning nendeni liigutakse meresüstadega, siis kindlasti tuleb kaasa haarata varuriided, mis paneme veekindlatesse pagasiruumidesse. Kuna päev kestab keskeltläbi 6h ,siis kindlasti võta kaasa mõned võileivad ning termosega soe jook, et aktiivselt liigutades nälg tööindu ei heidutaks.
Talgulistele pakutav Talgulistele pakutav Talgupäev on seotud meresüsta hooaja avamisega, seega saavad talgulised proovida Pärnulahe süstamatka liikudes talgu ühest kohast teise meresüstadel. Meresüstade kohta mõni pilt: http://nagi.ee/photos/argoseiklused/sets/214303/ Merealustega toimetab ning talgulised õpetab sõitma kogenud matkajuht Argo Linnamäe kes on Seikle Vabaks matkade giid.
Talgujuht Argo Linnamäe
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Lähem info talguobjekti kohta 1. Talgu koht ning kogunemine on Pärnu Jahtklubist 100m muulide suunas oleval liivaribal (vaata rohelist bussi millel on ports paate treileri peal) 2. Talgu koht on Audru (kirbu) jõe suudmes olev liivarand (Pärnu veepuhastusjaama taga) Talguobjektide vahel liigutakse meresüstadel või abimeeskonna masinatel.
Muu vajalik info Talgu korraldaja kohta info: www.seiklevabaks.ee Talgujuht Argo Linnamäe Talgujuhi telefon 56500550 Talgujuhi e-post info@seiklevabaks.ee Kuna talgu objektide vahel liigutakse meresüstadel, siis ootame talgutest osa võtma inimesi, kes on füüsiliselt, vaimselt- ja mentaalselt terved. Füüsiline vorm võiks olla keskmiselt parem Vanuse piir on 18-55 aastat Sugu ei ole oluline. NB!! kes ei soovi talguobjektide vahel liigelda meresüstadel, aga kindlasti sooviks meie talgutel osaleda, siis olete oodatud omal transpordil, isegi kui registreerimise numbrid näitavad, et talgukohad on täis.
Talgukood 1105025
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.204392256260699.50591.184397641593494