Roosimarja ümbrus kauniks

Harjumaa, Lääne-Harju vald, Padise, Roosimarja (endine Saekaatri)

Talgud toimusid 05. mai 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Roosimarja on meie uus ja armas kodukoht Padisel. Me oleksime väga rõõmsad, kui tuleksite meile appi maja ümbuse ja hoovi korrastamisele ja kujundamisele. Et muuta see ilus, reljeefne jõeäärne kinnistu veelgi kaunimaks.
Talgutööd Korrastada maja ümbrus ning kui veel leidub, siis korjata kokku ehitusjärgne praht. Puhastada maja ümbrus võsast ning korrastada ka jõe äär langenud puudest ja võsast.Teha lõket. Ehitada postkasti alus. Istutada taimi ja põõsaid ning külvata muru.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 10
Kaasa võtta Kõige olulisem, et kaasas oleks hea tuju! Kellel on, võib kaasa võtta sae ja oksakäärid, labida ning reha. Ehk ka mõne tööka sõbra :) Meil on kohapeal olemas vajaminevad tööriistad ja töökindad.
Talgulistele pakutav Pakume uusi tutvusi ja toredat seltskonda. Hommikul ootame Teid tervituskohvi ja pannkookidega. Lõunaks pakume tummist talgusuppi ja magustoitu. Õhtul paneme grilli tulele ja pakume grillvorste salatiga. Kindlasti on veel üllatusi varuks! Lapsed saab soovi korral kaasa võtta, nad on väga oodatud ning neile varume kindlasti vahvaid tegevusi ja meisterdamist.
Talgujuht Gerly Rosenberg
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome
Kogunemine Kell 10:00 Roosimarja maja hoovis!
Talgukood 180321017
Salvesta kalendrisse