Roosimarja kevadtalgud

Harjumaa, Lääne-Harju vald, Padise, Roosimarja

  • #kihelkonnavärvid
  • #õueraamatukogu
  • Heakord
  • Laulu- ja tantsupeo ju...
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Tule meile külla! Roosimarja on meie kodu, kus mõnikord ka lasteüritusi ja käsitöö töötubasid korraldame. Sel suvel sooviksime aias ka mõne muusikaõhtu korraldada. Kevadise talgupäeva eesmärgiks on korrastada ja kaunistada Roosimarja maja ümbrust. Tore oleks kui valmis saaks ka väike õueraamatukogu, kust külarahvas mõne raamatu lugemiseks kaasa saab haarata.
Talgutööd Meil jagub talgutöid nii naistele kui meestele. Siin saab mängu panna oma loovuse ja teostada vahvaid ideid. Plaanis on ehitada mõned peenrakastid, istutada paar puud, pisut marjapõõsaid ja pottidesse suvelilli. Tore oleks, kui valmis saaks ka väike õueraamatukogu kapike, kust möödujad võivad omale lugemiseks mõne huvipakkuva raamatu laenata. Siis on meil veel vahvaid puupakke ja puidust planke, millest saaks kokku panna paar pikka pinki, et oleks istuda, kui muusikaõhtuid korraldada.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 12
Kaasa võtta Võta kaasa hea tuju ja töökad sõbrad. Pane ennast ilmastikule vastavalt riidesse. Töökindad on meie poolt. Olemas on ka labidad ja rehad. Muud tööriistad on vaja veel eelnevalt täpsustada. (Raamatukapi ja pinkide ehituseks) Lapsed on väga oodatud, meil on lapsehoidjad olemas ja neilegi vahvat tegevust :)
Talgulistele pakutav Hommikul ootame teid värske kohvi/tee ja maasikamoosiliste pannkookidega. Lõunaks pakume talgusuppi ja pirukaid. Meil saab koerateraapiat ja kassi kallistada. Vahepalaks vahva viktoriin. Loterii. Kõikidele talgulistele mälestuseks väike meene. Ehk on veel mõni üllatus varuks :)
Talgujuht Gerly Liibek
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome
Kogunemine Hommikul kell 10:00 ootame kohvile!
Talgukood 190320026
Salvesta kalendrisse