"Rimmu Süda" talgud

Viljandimaa, Halliste vald, Rimmu, Viljandimaa, Halliste vald, Rimmu küla, Rimmu rahvatuba

Talgud toimusid 26. aprill 2014
Talgute eesmärk ja hüvang "Anname ilu, näitame väge, et talvel kogunenu saaks kasitud ja puhtama pale". Eesmärgiks parandada elukeskkonda ja muuta looduskaunis paik külalistele meeldivaks ajaveetmiskohaks.
Talgutööd Jalakäijate silla kapitaalremont (laudade, piirete vahetus, värvimine jne.). Külakeskuses asuvate kaevude välisilme parandamine (palkidest ümbrise paigaldamine). Koristame talve jooksul kogunenud prahi, riisume, lõikame võsa, külamaja akende pesemine jne.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 21
Kaasa võtta Hea tuju, ilmastikule vastav riietus, kindad, reha, labidas, oksakäärid, kõblas, mootorsaag, haamer ja muud vahendid.
Talgulistele pakutav Tee, morss. Talgude lõppedes rahvatares talgusupp ja sellekõrvane. Talguliste tänamine :) ÜLLATUS! Hea tuju tehtud tööst!
Talgujuht Anneli Pälsing
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Ootame talgulisi Rimmu külakeskuse õuel kell 9.45
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talgutele on oodatud kõik, kellel koduküla-kodukant armas või kes soovivad lihtsalt heast südamest ääremaa külale abikäsi pakkuda. Teretulnud on kõik. Selleks, et kokatädi keedetud suppi jätkuks kõigile, palun end kindlasti registreerida. Talgute korraldaja MTÜ Külaselts Rimmo
Talgukood 140330002
Salvesta kalendrisse