Rattaga noortekasse

Läänemaa, Haapsalu, Wiedemanni 4

Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Vanalinnas puudub jalgratta harjutusrada, kus oma sõiduoskusi lihvida. Rattaraja loomiseks teeb Huvikeskus koostööd Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tudengitega, kes aitavad rada projekteerida. Raja tarbeks sulgeb Huvikeskus liiklusele Wiedemanni 4 esise sissesõidutee. Sõidutee suletakse betoonist poolkeradega. Raja kannavad asfaldile „Teeme Ära 2013“ raames huvikeskuse noored, kes kaunistavad ka betoonist poolkerad, et anda neile omanäoline ilme. Kui rattarada on maha kantud, siis on noortel igal kevade-suvi-sügisel perioodil võimalik treenida rattasõiduks vajalikke oskusi.
Talgutööd Ratta harjutusraja maha kandmine, lillepeenarde tekitamine maja esisele muruplatsile, maja I korruse akende väljast poolt pesemine, betoonist poolkerade kaunistamine.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 11
Kaasa võtta võimalusel ämber, aknapesulapp ja kummikindad, reha, pintslid.
Talgulistele pakutav Haapsalu Noorte Huvikeskuse Wiedemanni tänava majas on tegutsemas huvikool ja noortekeskus, kust käib päeva jooksul läbi ligikaudu 50 noort. Alates 2013. aasta aprillist alustab tegevust vabaringina rattaring, mille eesmärk on noortele tutvustada ratta ehitust, õpetada noori oma ratast hooldama ning remontima. Ühtlasi plaanime korrata üle jalgrattateooria ning lahendada jalgratturi teste. Jalgratta harjutusrada toetab noorte arengut rattaga liiklemisel. Töötegemise taustaks mängib mõnus plaadimuusika ja peale hoogsat töötegemist saab ühiselt keha kinnitada väikese näksi ja teega.
Talgujuhid
Kristi Karm
Tiina Alasoo
Kristi Märk
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Koguneme Wiedemanni 4 hoovi, kuhu jõuab autoga läbi Viieristi, jalgsi/rattaga igast linna nurgast.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Võta kaasa sõber ja hea tuju!!! :)
Talgukood 1303186
Salvesta kalendrisse