Räpina ANK Võhandu jõel kanuudega prügikoristamas

Põlvamaa, Räpina vald, Räpina linn, Vetrassil: Leevakult - Räpina linnani

  • Prügikoristus
  • Veeohutus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Puhastada Võhandu jõgi ja kaldad prügist. Alustame Leevakult ja lõpetame Räpina paisjärve rannas. Talgutöödest on kasu kõigile, kes elavad jões ja kallastel (kalad, linnud jt), samuti suvel kasutavad palju inimesi puhkamiseks nimetatud jõge ja selle kaldaid. Aprillis toimunud Võhandu maratonil osalejad jätavad endast maha palju prügi, mis jões kõrkjatesse kinni jäänud. Samuti ka kallastele jäetakse ja isegi tuuakse palju prügi. Jõgi ja jõekaldad saavad puhtamaks.
Talgutööd Jõest ja kallastelt prügi korjamine ja äratoomine.
Talguliste maksimumarv 12
Vabu kohti 0
Kaasa võtta selga Ilmastikukindel riietus; jalga mugavad kinnised jalanõud (mitte kummikud); kaasa vahetusriided, joogipudel, karamellkommid, ühise pikniku tarvis söögipoolist, kindad, prügikott. Kaasavõetud vahetusriided pakkida veekindlalt.
Talgulistele pakutav Meie poolt kanuud, päästevestid, mõlad. Ohutusalane instrueerimine ja kanuutamise õpetus. Võhandu jõe ajaloo ja vaatamisväärsustega tutvustamine. Peale talgut saun ja kehakinnitus. Pakume mõnusat, nooruslikku seltskonda.
Talgujuht Ene Pikner
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Räpina Avatud Noortekeskuse juures (Kooli 5)
Muu vajalik info Teretulnud on kui keegi saab tulla oma transpordiga, et ka teisi talgulisi viia objekti alguspunkti, st Leevakule.
Talgukood 160319006
Salvesta kalendrisse