Rannaküla sadama ettevalmistamine viikingipaatide veeskamiseks ja etnojämmiks

Läänemaa, Nõva vald, Rannaküla, Rannaküla sadam

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang 4. juunil toimub Rannaküla sadamas kahe viikingipaadi pidulik veeskamine koos järgneva etnojämmiga. Samuti on ka edaspidi plaanis kasutada sadamat avalikeks üritusteks (Nõva kalurite päev jms.) Heakorda peab selle saama ja talgu korras seda teha on kõige parem.
Talgutööd Koristamine, rämpsu vedamine, (kui ilm lubab, siis põletamine), riisumine, pühkimine ja mahajäetud hoone, õigemini katusealuse kontserdi paigaks kujundamine.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 5
Kaasa võtta Soovitavalt töökindad, mõned saab ka koha peal
Talgulistele pakutav Pakume suppi ja head seltskonda. Ja suurima heameelega räägime oma tegemistest ning tutvustame väljastpoolt tulijatele oma kaunist kodupaika.
Talgujuhid
Merike Väli
Arvo Aarniste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Rannaküla sadam on kergesti leitavas kohas kui Nõval keerata Rannaküla peale, siis sama teed pidi kuni lõpuni välja. Meri tuleb lihtsalt vastu.
Muu vajalik info Sadam on olnud varem aktiivne kalasadam, hetkel seal tegevusi ei toimu. Asub kaunis kohas, kuid vajab heakorda viimist. Sadamas asub maailma suurim maismaal näha olev bretša kivi. Tule aita elu sisse puhuda, et kõigil seal hea oleks.
Talgukood 1103234
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://eesti-viikingid.ee/nova-viikingipaadid