Raasiku Vallas Aruküla Perekeskuse Ruumide Korrastamine

Harjumaa, Raasiku vald, Aruküla alevik, Aruküla, Staadioni 6

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Kõigile pereinimestele- koos lastega või vanavanematega! Perekeskuse ruumide korrastamine, perekohviku ruumide sisustamine talguliste omal äranägemisel ja soovil- kõik saavad kaasa rääkida ja tegutseda! Tulge ja looge omale mõnus kooskäimise pesake! Saab ometi olema koht kus koos käia, juttu puhuda, koolitustest ja nõustamistest osa saada ja kuhu kõik head ideed ja uuendused on oodatud!
Talgutööd Akende, seinade, põrandate jms. pesemine, mööbli korrastamine, sisustamine ja kujundamine.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 11
Kaasa võtta HEA TUJU ja PERELIIKMED!!! Kodutöödest üle jäänud puhastusvahendeid, harju, ämbreid, kausse, kindaid jne. Kes soovib, võtku ka natukene nosimist (võileiba või omatehtud kooki vms.) Kodus kasutult vedeleva mööblieseme võiks ka kaasa võtta, kui ise ei jaksa, anna teada!
Talgulistele pakutav Projekti „Lastega perede heaolu toetamine Raasiku vallas" toel loodav Perekeskus on kõigi hüvanguks, oluline on kogukonnaliikmete vastastikune toetamine. Pakume kooki ja kooki ja mõnusat koostegemist!
Lähem info talguobjekti kohta Aruküla lasteaias, endise laste päevakeskuse ruumides. Sisenemine kooli poolt II korrusele.
Talgujuht Õnnela Metsaorg
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kella 12.00 alates. Aruküla lasteaias, endise laste päevakeskuse ruumides. Sisenemine kooli poolt II korrusele.
Muu vajalik info Paneme ka teabetahvlitele kuulutusi, küsimuste korral helista Õnnelale 50 78 217 või kirjuta onnela.metsaorg@raasiku.ee
Talgukood 10042011
Salvesta kalendrisse