Räägime ära! Kadrioru (m)ajalugu

Harjumaa, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A.H.Tammsaare Muuseumi aed, L.Koidula 12A, Kadriorg

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Kogume kohalikku ajalugu kohalike endi mälestuste kaudu - kutsume nii tänaseid kui kunagisi Kadrioru elanikke oma lugu ära rääkima. Ootame inimesi meenutama seda, millal ja kuidas sattusid Kadriorgu elama, millises majas elasid, kes olid naabrid ja kõike muud, mis meenub. Jututalgute laupäev on hüva viis kogukonnatunde tugevdamiseks, naabritega tutvumiseks ning ühise mälu loomiseks ja värskendamiseks. Kadrioru Selts talletab kohaliku ajaloo andmebaasi, kus kaardil on näha majad koos nende tekkeloo ning huvitavate seikadega maja ja seal elanud inimeste kohta. Vaata lähemalt http://kadrioru.selts.eu/cmtls/1/608/place/609. Kadrioru raamatukogu paneb samal ajal tutvumiseks välja valiku Kadriorgu puudutavatest raamatutest, mis aitab ehk omi mälestusi täpsemini meenutada.
Talgutööd Ootame eelkõige inimeste omi mälestusi, mida jutuajamise vormis talletame. Soovijad saavad muuseumi aias teha lihtsamaid korrastustöid või liituda seltsi heakorralatgutega Kadrioru pargis:) Täpsem info vajadusel talgujuhtidelt Maarja Vainolt (555 83269, maarja.vaino@linnamuuseum.ee) ja Mihkel Uusilt (5064624,mihkeluus@gmail.com).
Talguliste maksimumarv 250
Vabu kohti 244
Kaasa võtta Võimalusel fotod, maja plaanid või midagi muud, mis on kas säilinud või ka päris uuel kujul alles.
Talgulistele pakutav Kohvi, tee ja kohvi(tee)kõrvane
Talgujuht Kadi Kesküla
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Ajavahemikus 11.00-17.00 on kõik oodatud muuseumi aeda.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Täpsemalt saab Kadrioru Seltsi algatatud (m)ajaloo projektist lugeda siit http://kadrioru.selts.eu/cmtls/1/608
Talgukood 140427007
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://kadrioru.selts.eu/cmtls/1/608