Proovikas-stuudio Korter 13 kolib

Pärnumaa, Pärnu, Akadeemia 7

  • Heakord
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Hey ho, let’s go! Kevadine suurpuhastus on alanud ja Korter13 kolib keldrist välja! Kelder on ju iseenesest hubane, kui aga aknast avaneb vaade linnale, on loomesähvakad hoopis kergemad tulema. Korter13 maailm saab alates suvekuudest paiknema ikka linna südames, kuid palju kõrgemal.
Talgutööd Korter13’l on palju ilusaid mõtteid, suured ruumid, vaade, hea ports värvi, tööriistu igat masti. Lisaks on meil ohtralt kooruvat värvi, hunnikutes prahti, vana ja koledat linoleumi, mõned ebavajalikud seinad ja hulk muud kila-kola. Et viimastest vabaneda, keldrist proovikas-stuudio maa peale tuua ja neile lisaks midagi uut luua, ärgitame linlasi end mugavatesse töötunkedesse riietama ja talgupäeval, 2. mail abikäsi ulatama.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 7
Kaasa võtta Kindad, mugavad tööriided
Talgulistele pakutav Vastu pakume kehakinnitust, et jaks ei raugeks, ja vabapääset peagi väljakuulutatavale Tool Up peole, kuhu on lubanud tulla ka Kali Briis, MiaMee ja Wick Blaze.
Talgujuht Mikk Kirikal
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Akadeemia 7 sisehoov
Muu vajalik info Endine Pärnu postimaja, kuhu nüüd rajatakse III korrusele kaasaegne kultuurikeskus - prooviruum, helistuudiod, fotostuudio ja kontserdipaik. See kõik koondub nime alla Korter13, mis on Pärnus tegutsenud juba 2 aastat.
Talgukood 150420076
Salvesta kalendrisse