Professorite Küla talgud (koos Fujitsu Eestiga)

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Süsta, Kaluri, Ketta ja Kopli tänav

Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Heakorrastada Kopli poolsaare lõpus asuv Professorite Küla piirkond koos Süsta pargi ja mereäärse alaga selleks, et muuta piirkond meeldivaks ja kutsuvaks paigaks kohalikele ja kõikidele külalistele.
Talgutööd Koristame Süsta parki, seda ümbritsevaid alasid ja mere äärt prügist, puhastame drenaazikraave, korjame oksi, riisume lehti ja teeme muud vajalikku.
Talguliste maksimumarv 110
Vabu kohti 19
Kaasa võtta Võimalusel võta kaasa töökindad, rehad, labidad ja muu mõnusaks olemiseks vajalik - nt piknikukorv. Soovitatav on võtta ka KUMMIKUD või muud vettpidavad jalatsid.
Talgulistele pakutav Toitlustust pakub talgulistele Fujitsu Eesti. Professorite Küla Selts tutvustab soovijatele piirkonna ajalugu ning teeb piirkonnas väikese ekskursiooni.
Talgujuhid
Carmen Brus
Aivar Vaus
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kogunemine kell 10.00 Mereakadeemia peaukse ees aadressil Kopli 101. Vaata piirkonna kaarti talgute jaoks: http://professoritekyla.info/ või http://www.facebook.com/Professorite.Kyla.Selts
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Professorite Küla on üks osa endisest Vene-Balti asumist Kopli poolsaare lõpus - ilus ajaloohõnguline paik (pea kõik piirkonnas paiknevad majad on muinsuskaitse all). veebileht http://professoritekyla.info/, Facebook http://www.facebook.com/Professorite.Kyla.Selts
Talgukood 12040414
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid pildigaleriid vaata http://www.facebook.com/Professorite.Kyla.Selts