Põltsamaa Lillevere mänguväljaku talgud

Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Ringtee 8

Talgud toimusid 19. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Kortermajade juures asuva avaliku mänguväljaku korrastamine ja taastamine. Vanad mänguvahendid amortiseerunud ja eemaldatud. Tulemus: 2019. aasta 1. juuniks (lastekaitsepäevaks) on Põltsamaa Lillevere piirkonnas taastatud turvaline mänguala 2 mängulinnakuga lastele ja noortele vaba aja veetmiseks ja füüsilise aktiivsuse suurendamiseks ning piirkonna elanike koostegutsemine on suurendanud kogukonna ühtsust ja koostöövalmidust. Talguobjekt on avalikuks kasutamiseks lastele ja noortele.
Talgutööd - liivapinnase puhastamine umbrohust ja umbrohu äravedamine - mängualale uue liivakihi pealepanemine ja laialiajamine - väikelaste mängulinnaku kokkupanek ja püstitamine - olemasolevate vahendite (kiigud, astumispoomid) puitkonstruktioonide katmine puidukaitsevahendiga
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 29
Kaasa võtta vahendid: labidas, ämber, metallreha; kui neid pole, siis on abikäsi ikka vaja, et mänguvahendeid katta puidukaitsevahendiga - kohapeal pintslid olemas. Kindlasti kätte sobivad töökindad ja selga-jalga sobivad riided-jalanõud!
Talgulistele pakutav talgusupp, kringel, joogivesi, sirutuspausid:)
Talgujuht Annika Kallasmaa
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kogunemine kell 11.00 Ringtee tn 7, 8 ja 9 kortermajade taga asuval platsil. Olemas liivaplatsid ja kiik, mille järgi orienteeruda.
Talgukood 190331017
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse