Põhjala tehase talgud

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Marati 5

  • Kogukonna turvalisus
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Põhjala tehas on peale kummitööstuse tegevuse lõpetamist 1998. aastal tühjana seisnud. Nüüd tärkab see taas sammhaaval elule ning 11. mail toimub esimene avatud uste päev, kus tehase iluga tutvuma tulla. Talgud pühendatakse tehase uste avamiseks ette valmistamiseks ja ka tehases leiduva industriaalvara väärindamiseks vajalikuks dokumenteerimiseks ja kogumiseks.
Talgutööd Koristustööd vanades tehase kontoriruumides, seal olevate esemete dokumenteerimine (foto + plaanile kirjutamine) ning kogumine, õueala koristus, lihtsamad ehitustööd.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Töökindad, jalanõud ja riided, mille määrdumine pole probleem. Kui on märg, võta ka kummikud. Kui kodust leiad Põhjala kummikud, on veel eriti äge!
Talgulistele pakutav Lühituur Põhjala tehases ja selle ajaloo ning tulevikuvisiooniga tutvumine; soe lõunasöök; aitäh-õhtu tolleks ajaks vastselt avatud pop-up-kogukonnabaaris.
Talgujuht Jaanika Siiroja
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Koguneme tehase vana kontorihoone ees, Marati 5. Parkimine maja ees või mujal Marati tänaval. Lähim trammi- ja bussipeatus Kopli suunal "Marati" (2 min).
Talgukood 190314022
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.pohjalatehas.ee/