Piirsalu küla talgud

Läänemaa, Risti vald, Piirsalu, Piirsalu küla; Piirsalu Rahvamaja Piirsalu kogudusemaja ja kalmistu vaheline ala Piirsalu park

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Piirsalu Rahvamaja juurdeehitustööd on lõpukorral- Aitäh annetajatele, ja ehitajatele! ELAGU KÜLAELU!!!- vaja korrastada ümbrus puu-ja oksaprahist, siluda pinnas, riisuda (kohapealne korraldaja: Lia Mähar). Piirsalu kogudusemaja ja kalmistu vaheline ala- oleme saanud vallaga kokkuleppele, korrastada territoorium (lammutada vana kuur ja garaaž, korrastada endise poe hoov, eesmärgiga rajada sinna kalmistu parkla (kohapealne korraldaja: Maie Hinno, Lea Lai). Piirsalu park- MIDAGI NOORTELE!!! Meie kaunis ajaveetmise koht!- alustame sel kevadel kolme silla ehitamisega, kuid enne jaanipäeva ja suvepuhkust vajab park okste ja lehtede riisumist. Kõik noored ja vanad on oodatud! (Kohapealne korraldaja: Kaja Rüütel)
Talgutööd Pargis ja rahvamaja juures: Riisumine, okste korjamine, vedu, põletamine; Võsa lõikamine (pargis); Kogudusemaja ja kalmistu vaheline ala: kuuri ja garaaži lammutamine, puude vedu, okste koristamine, riisumine.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 89
Kaasa võtta Kindad, reha, võsalõikaja (parki, kui on) ja ikka- MUHE MEEL! Kogudusemaja ja kalmistu juurde lisaks -oodatud on auto järelkäruga, et platsi puhtaks saaksime! Muidu jääb ju töö poolikuks...
Talgulistele pakutav Tutvustame küla ja külaseltsi tegemisi, võimalik saada loteriiga Piirsalu raamatu omanikuks. Pakume valla poolt suppi ja seltsi poolt saunavõimalust (Juhanu talu)- loodame, et jääte rahule!
Talgujuht LEA LAI
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Piirsalu Rahvamaja, kell 10.00 (asukoht Risti-Kuijõe mnt ääres, küla infostend sihtmärgiks, Piirsalu küla Risti poolne ots) Piirsalu kogudusemaja/kalmistuvaheline ala kell 10.00; asub täiesti tee ääres, ei ole võimalik mööda sõita! (asub küla keskel) Piirsalu park kell 10.00; asub küla Kuijõe poolses osas, tee ääres, sihtmärgiks puidust nn värav "Piirsalu Park"
Muu vajalik info Piirsalu Rahvamajas võivad sovijad korraldada pere- jm tähtpäevi, samuti pargis. Ootame kõiki talgulisi meie jaanipäevale 23.06.2011 ja muinastulede ööle ning teistele külaüritustele!
Talgukood 11042210
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid Piirsalu külaseltsi koduleht www.piirsalu.ee, kust leiad meie tegevuse kohta teavet