Taastuskodu Pesarimaja korrastustööd

Harjumaa, Tallinn, Pirita linnaosa, Kase 25 A

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Talgu eesmärk on korrastada peaaju- ja kõnekahjustusega inimeste taastuskodu ja pakkuda sellega ajutrauma või insuldi läbiteinud inimestele tegevuspaika.
Talgutööd Aiavärava ja lumekahjustusi saanud aia, aiapostide parandamine, vana kasvuhoone lammutamine, kiviteede puhastamine, rõdulaudade värvimine, aiakorrastamine - st mitmesugust jõukohast tööd nii meestele, naistele kui lastele.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 2
Kaasa võtta mugavad töörõivad, kindad
Talgulistele pakutav Keedame töötegijatele korraliku talgulõuna, saunavõimalus (saunasoovist palun ette teatada). Vaadata saab väljapanekut, mis tutvustab Taastuskodu Pesarimaja, Hr, Evald Pesarit kui erakordset isiksust ja suure hingega annetajat, niisugust kahjustust nagu AFAASIA (kõnehalvatus)
Lähem info talguobjekti kohta www.afaasia.ee
Talgujuht Külli Roht
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Vene
Kogunemine Ootame talgulisi kell 11 Tallinnas, Maarjamäel Kase 25a Juhis Pesarimajja jôudmiseks: Pesarimajja sõidab buss nr. 5 Asudes kesklinnast teele istu bussile nr 5 või sõida bussi marsruuti mööda Pirita suunal. Sõida piki merekallast mööda Lauluväljakust ja Maarjamäe obeliskist. Seejärel pöörab tee paremale mäest üles ja sõidad mööda Kose teed. Bussist maha tuleb tulla Tamme peatuses mis on 2. peatus pärast seda, kui buss on jôudnud mäepealsele Kose teele. Vasakut kätt bussiteed on Lillepi tervisepark, paremal majad. Peale peatust liigu bussiga samas suunas ikka edasi ja pööra paremale 2. tänavale, mille nimi on Tôru. Tôru tänavalt esimesel vôimalusel keera vasakule Kase tänavale. Nurgapealt 2. maja on Kase 25A ja oledki kohal! Tamme bussi peatusest Pesarimajani on umbes 300 meetrit. Sõites bussiga URVA peatusesse tuleb tulla tagasi linna suunas kuni Punga tänavani. Teine sissepääs taastuskodusse on Punga 18.
Muu vajalik info Talgute võõrustajateks on afaasiaga e. kõnekahjustusega inimesed kes on tänulikud iga abikäe eest!
Talgukood 1003055
Salvesta kalendrisse