Permakultuursed erinevad aiatööd.

Harjumaa, Kuusalu vald, Hara, Projekt Kodu, Hara küla

Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on nautida ja luua looduses peenramaa tegemist, maastiku kujundamist ja pajust elava aia ehitamist. Loomingulisus ja ilusate detailide loomine Loodusesse. Peenramaa näol on tegemist terass kõrgpeenardega ja spiraalpeenraga, kuhu Liis ja Maarja on kokku pannud seltistaimede kasvuplaani. Kes tahab olla loominguline aia ehitamisel või näpud mulda pista siis kõik on oodatud. Samal ajal toimub ka põhu-savimaja mätaskatuse ehitus seega sagimist jätkub!
Talgutööd Peenarde lõplik kujundamine, maapinna tasandamine, kõrgpeenarde tegemine, pajust aia ehitamine jne. Spiraalpeenra kujundamine, mõõtmine, tegemine.
Talguliste maksimumarv 12
Vabu kohti 10
Kaasa võtta Töötiided,kindad, jalanõud. kui soovid taimi või seemneid vahetada või kui midagi on üle siis võta ka need kaasa. Sauna asjad, kes sauna soovib.
Talgulistele pakutav Tore Lahemaa loodus, ilus kohake metsa sees. Loomise rõõmu, imetoredat seltkonda ja õhtu poole mõnusat sauna.Talguid viib läbi Liis, üks väga tore taimede sõber! Söögiks lihtsat taimetoitu. Kohapeal ka näha/ ja kogeda erinevaid looduslikuehituse stiile, isetehtud töötavaid päikesepaneele ja palju hulle ideid!
Talgujuht Maarja Õunaste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Projekt kodu, Hara. Täpsed juhised saame mailiga saata kuigi kaardi pealt peaks päris hästi olema näha. Tallinna poolt sõites Loksa peale ja siis Hara. Algus kell 11.00 kuid kes soovib tulge juba varem loodusesse ja kella 10.30 ootame tee ja kohviga!
Talgukood 150427042
Salvesta kalendrisse