Patika Kultuurimaja, Eurolava ja Muuseumi korrastamise talgud

Harjumaa, Rae vald, Patika, Mäe tee 2

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Külateede ja platside koristamine, Evardi talu lauda (tulevase Patika küla muuseumihoone) puhastamine vanast puidust ja heinast, materjali ära vedu jaanitule platsile. Kultuurimaja saali puhastamine saali põranda liivaluse paigaldamine, tasandamine ja tihendamine.
Talgutööd Kultuurimaja saali aluspõranda tasandamine. Ruumide koristus aegade jookul sinna kogunenud mittevajalikest asjadest. Jaanituleplatsil oleva Eurolava katuse rekonstrueerimine ja katmine uue kattematerjaliga. Indiaanisauna ehitamine jaanituleplatsile. Prügi koristus, kuluheina ja võsa trimmerdamine, ära vedamine ja põletamine.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 49
Kaasa võtta Kaasa võtta kindad, rehad, trimmer, mootorsaag, haamer, naelad, akudrell, saag. Soovi korral piknikukorv.
Talgulistele pakutav Korraldajate poolt pakutakse teed ja tradistioonilist hernesuppi (kes varem on käinud see teab, mis on hea). Kindlasti räägime ka küla ja külaseltsi tegemistest. Saunaklubi pakub talgulistele leili indiaani saunas. Hea ilma korral simman külaplatsil oma Saunaklubi Country Bandi saatel.
Lähem info talguobjekti kohta Kautjala-Patika Külaseltsi tegemiste kohta saad lugeda www.kautjalapatika.ee ja http://patikakyla.blogspot.com/. Samuti paneme nendesse keskkondadesse ka materjalid talguobjekti kohta.
Talgujuht Margus Vain
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Mäe tee 2, Patika küla, Rae vald, Harjumaa kell 9.30-10.00
Talgukood 10030312
Salvesta kalendrisse