Pärispea kogukonna talgud

Harjumaa, Kuusalu vald, Pärispea, Pärispea seltsimajas ja külaplatsil

  • Külatalgud
  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Talgud kannavad endas ühise kogukonnana elamise ja tegutsemise väärtust. Talgupäeval saad oma tegudega näidata, et Pärispea on Sulle tõeliselt südamelähedane paik. Peale selle saad pärast pikka ja pimedat talve kohtuda ja suhelda oma küla rahvaga! Oma koduaias saad talguid pidada küllaga, külaplatsil vaid 3. mail!
Talgutööd Seltsimaja ja külaplatsi korrastamine (võsalõikus, niitmine, haljastustööd, prahi põletamine, lehtede riisumine, külamaja ruumide kevadpuhastus). Kui osalejaid piisavalt, siis teiste külas avalikult kasutatavate paikade korrastamine (nt RMK puhkeplatsid Purekkaris ja matkarajad, rannad).
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 29
Kaasa võtta Kindlasti võta kaasa töösõbralikud rõivad ja jalanõud vastavalt ilmale. Kellel võimalik, siis aiakäru, töökindad, labidas, reha.
Talgulistele pakutav Maitsev talgusupp ja tore seltskond. Rõõmuga tutvustame Sulle oma küla ja külaseltsi ning ajaloolist seltsimaja hoonet.
Talgujuhid
Asko Aug
Reesi Kuslap
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Seltsimaja juures
Muu vajalik info www.parispea.ee Aga kui ma tõesti ise tulla ei saa aga tahan abiks olla? Siis on Sul võimalik meie talguid rahaliselt toetada. Selle eest soetame talgupidamiseks vajalikku ja talgusuppi. Toetuse saab kanda MTÜ Pärispea Seltsimaja arveldusarvele 771000862195 LHV Pangas märgusõnaga „talgud“
Talgukood 140311014
Salvesta kalendrisse