PARIM PAIK ON PARKSEPA!

Võrumaa, Võru vald, Parksepa alevik

  • Heakord
  • Veeohutus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Teeme ühiselt Parksepa oma nime vääriliseks- parim paik on Parksepa! 7.mai heakorratalgud kaasavad tervet alevikku ning eelkõige korrastatakse avalikud objektid: Kanariku järve supluskohad, matkarada, laululava, mänguväljakud ning ka väiksemad majade vahelised unustatud nurgakesed.
Talgutööd Heakorratööd: kevadine riisumine, prahi korjamine, mängu- ja palliväljakute ettevalmistamine hooajaks. Anname parima, et muuta Kanariku järve mõlemad rannad turvalisemaks, puhtamaks.
Talguliste maksimumarv 101
Vabu kohti 93
Kaasa võtta töövahendid: reha, labidas, kindad.
Talgulistele pakutav Talgute staap asub Kanariku laululaval ning seal toimub ka kõik meelelahutuslik talgutega kaasnev tegevus. Kell 14 algab lõbus tegevus lastele Kell 15 ühine talgusupi ja moosisaia söömine. Kell 16.30 talgute finaal Tsooru külateateri etendus "Esmaspäev on hirmus päev". Talgulistele etendus loomulikult tasuta:)
Talgujuht Piret Haljend
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kell 11 laulukal!
Muu vajalik info On rõõmustav kui osa heakorratõid jõuab ära teha juba enne 7.maid, kuid palume, et kõik, kes aitavad kaasa Parksepa paremaks muutmisel annaksid sellest teada, märku talgujuhile.
Talgukood 160318032
Salvesta kalendrisse