Päikesekillu Perekeskuse kevadkorrastus

Viljandimaa, Viljandi linn, Posti 24

  • Heakord
  • Mälestised
  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 23. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Teeme koos kogukonnaga Päikesekillu Perekeskuses kõik hooajaga logisema hakanu taas korda ja turvalisemaks. Võtame aias ette mõned korrastustööd ja ettevalmistused suve tulekuks.
Talgutööd Õues: Putukahotellile katuse paigaldamine, suvetaimede külvamine, lihtsamad korrastus- ja haljastustööd dendropargis. Majas: laudade, riiulite jms parandus- ja stabiliseerimistööd, akende pesemine. Toas ja väljas: laste järelvalve, talguliste joogiveega varustamine, talgukoogi küpsetamine. Tööde nimekiri ei ole lõplik ning võib täieneda. Päikesekillu Perekeskuse talgutele olete oodatud kogu perega!
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 25
Kaasa võtta Tööriided, seejuures õues töötamiseks sobivad kindad. Meistrimehed võiksid kaasa võtta oma akutrelli, sae või muud lemmiktööriistad.
Talgulistele pakutav ◦ talgusupp ◦ talgukook ◦ 20% soodustus ühe sünnipäeva pidamiseks Päikesekillu Perekeskuses ◦ Meie siiras tänu!
Talgujuht Stella Roonurm
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Päikesekillu Perekeskuse (Posti 24, Koidu 10) hoovis kell 10.00
Muu vajalik info Päikesekillu Perekeskus sündis 2004. aastal noorte perede vajadusest saada kokku, vahetada kogemusi ning omandada uusi teadmisi, kuidas kasvada koos lapsega. Aastate jooksul on perekeskusest arenenud koht, kus jagub rõõmu alati tervele perele! Siia saab tulla koos oma lapsega. mängima, teiste emade-isadega kohtuma, lugeda ajaviiteks asjalikku kirjandust, küsida nõu, jagada muret ja rõõmu. Võimalus on osaleda erinevatel koolitustel ja praktilistes õpitubades. Leiate meid ka facebook'ist: https://www.facebook.com/pages/P%C3%A4ikesekillu-Perekeskus/170972539603229
Talgukood 150518001
Salvesta kalendrisse