Pärmivabriku Teeme Ära!

Tartumaa, Tartu, Tartu, Pikk 58

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Korrastame Tartu Kultuuritehase pesapaika vanas Pärmivabrikus. Veame ära vana metalli, sorteerime vanu taaskasutuspood Primitiivi raames kogutuid riideid, kujundame hoovi, sorteerime taarat, teeme erinevaid korrastustöid nii sees kui väljas. Sööme talgulistega koos ühe tubli lõuna (talgulistele tasuta) ja lähme õhtu hiljem kõik koos Lodjakotta sauna. Üks mõnus kogukondlik jauramine selleks, et meil kõigil oleks hea ka tulevikus külastada Pärmivabrikut.
Talgutööd Malmradiaatorite tassimine, riiete sorteerimine, pühkimine, riisumine, loovuse kasutamine ruumi kujundamisel, söögi tegemine, taara sorteerimine, saagimine, transportimine autoga.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Riidest vms kindaid, saag, tellitav suur mutrivõti, luud, hari, kühvel, reha, riidekäärid, auto, hea tuju, avatus, loovus.
Talgulistele pakutav Tore seltskond, tutvused huvitavate inimestega. Pärmivabriku ekskursioon ja tutvustus. Soe tasuta lõunasöök kell 16.00 ja õhtul ühine saun ja karsumdi Emajõkke Lodjakojas. *** Lisaks saavad talgulised endale Berk Vaheri käest isiklikult soodusflaierid Prima Vista, Eclectica ja Tartu Kunstikuu ühispeole The Wire DJ-progamm, mis toimub 7. mail Tartu Kultuuritehases. Tavahind 50/75 krooni, flaieriga iga kell 35 krooni. VT lisaks http://www.rada7.ee/?s=f&k=1&id=43172
Lähem info talguobjekti kohta tartu.kultuuritehas.ee
Talgujuht Kadi Meriluht
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Koguneme igaüks ise Pärmivabriku juurde kell 12.00 (võib ka jooksvalt liituda). Aadress Pikk 58. Kohe üle Turu silla ja natuke vasakule ja Pärna tänavalt autopesula sildi juurest hoovi.
Muu vajalik info Suur, suur abi oleks inimestest, kes tõesti raatsivad ja usaldavad meiga töötamisel kaasa võtta omi tööriistu ja eriti suur abi oleks oma transporti (autot) omavatest inimestest, st meil oleks tarvis autot, mis transpordiks mõned kotid riideid Humanasse ja mõned kotid/kastid taarat ja mõni sületäis puitu Lodjakotta õhtuseks saunaks.
Talgukood 10042814
Salvesta kalendrisse