Pärispea puhtaks!

Harjumaa, Kuusalu vald, Pärispea

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Talgud kannavad endas ühise kogukonnana elamise ja tegutsemise väärtust. Teeme oma küla kauniks!
Talgutööd Seltsimaja hoone korrastamine, külaplatsi haljastamine (mulla ja rahaliste vahendite olemasolu korral ka muruseemnega), teiste külas avalikult kasutatavate paikade korrastamine (nt RMK puhkeplatsid Purekkaris ja matkarajad), pinkide ja välilava immutamine puidukaitsevahendiga, ettevalmistustööd seltsimaja siseseks rekonstrueerimiseks.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 80
Kaasa võtta Aiakäru, töökindad, labidas, reha, prügikotid, pintsel, raudkang, elektriline löökvasar, redel, auto järelkäru (prügikottide transportimiseks), oksakäärid, mootorsaag, käsisaag. RÕÕMUS TUJU JA TEOTAHE!
Talgulistele pakutav Pakume joogiks koduseid mahlu ning kehakinnitust talgusupi näol. Töövahenditest on olemas suured prügikotid, mõned rehad, mõni aiakäru ja labidas.
Lähem info talguobjekti kohta Koduleheküljelt www.parispea.ee
Talgujuhid
Jaanus Lepp
Asko Aug
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Soome
Kogunemine Kogunemine kell 10.00 Pärispea Seltsimaja juures külaplatsil
Muu vajalik info Lisainfot annab: Jaanus Lepp: GSM: +372 51 86 290 Asko Aug MTÜ Pärispea Seltsimaja juhatuse liige GSM: +372 51 39 853 E-post: askoaug@hot.ee
Talgukood 10030514
Salvesta kalendrisse