Päikeselise Majanduse ja Juhtimise Instituudi ECOMEN korrashoid/ Солнечная уборка Института Экономики и Управления ECOMEN

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Eriка 7А

Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Eesmärgiks on tuua kokku kui tuttavad ning ka võõrad inimesed, kes saaksid üksteisega tuttavaks saada, vestelda ja rõõmsalt oma aega veeta. Наша цель- собрать вместе и сплотить как знакомых/, так и незнакомых людей, пообщаться, сделать дело и просто весело и радостно провести время.
Talgutööd Majanduse ja Juhtimise Instituudi ECOMEN ümbruskonna puhastamine, kaunistus, okste korjamine, ja ilusate lillede istumine. Работы будут следующие: уборка вокруг здания ВУЗа, сбор веток (мусора), украшение округи с помощью посадки красивых цветов.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 10
Kaasa võtta Hea tuju, pereliikmed, kindad, kirved, rehad ja muud koristamisel vajaminevad tööriistad, kui Teil on olemas. Kui seda pole- see pole probleem. Aitame ja otsime ka Teile ja Teie sõpradele kõike mis on vaja tegevuseks. Дорогие мои, не забудьте захватить с собой отличное настроение, родственников, друзей, перчатки, пакеты, тряпки- всё то, что нам понадобится для толоки. Если инструментов нет- не проблема. Поможем и обспечим тем, чем сможем.
Talgulistele pakutav Väga tore ja sõbralik tiim, hea tuju, päike, muusika, naeratused, lühi Ülikooli tutvustus, kuum tee/kohv ja maitsvad snäksid ja ainult positiivsed emotsioonid. Для позитивного проведения толоки предлагаем желающим здоровскую и дружелюбную компанию, хорошее настроение, солнышко, музыку, улыбки, маленькую презентацию-ознакомление Института ECOMEN, горячий чай/кофе, скромные закуски и позитивные эмоции.
Talgujuht Natalja Bychkova
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Ootame kõiki registreeruvaid soovitajaid kellaks 10:45 Ülikooli sissepääse ees, seal kus on muusika ja naeratava inimesed. Ждём всех зарегистрированных желающих в 10:45 около парадного входа в Институт. Идите на звуки музыки и улыбки людей.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kohtumiseni ja ärge head tuju koju unustage! До скорой встречи и не забудьте дома хорошее настроение!
Talgukood 12041323
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.ecomen.eu/ru/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=60